جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از دو هزار دقیقه تولیدات فاخر مرکز کیش - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از دو هزار دقیقه تولیدات فاخر مرکز کیش


در مراسمی با حضور معاون امور استان های سازمان صدا و سیما، مدیر کل و جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز کیش از دو هزار دقیقه تولیدات فاخر مرکز کیش رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در این مراسم با اشاره به تغییرات علمی صورت گرفته در رادیو کیش گفت: طی یک سال گذشته بر اساس نظرسنجی های متعدد صورت گرفته نقاط ضعف برنامه ها و سلیقه های متنوع مخاطبان شناسایی گردید و با توجه به آسیب شناسایی برنامه ها، بر اساس یافته های علمی و مشاوره کارشناسان خبره تولید، تغییر در برنامه های رادیو ادامه داشته که البته این تغییرات با افزایش میزان مخاطبان و رضایت آنان همراه بوده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش، راه اندازی گروه نمایش در رادیو، راه اندازی واحد انیمیشن، افزایش میزان ارتباط زنده با شبکه های سراسری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ( 78 ساعت ارتباط زنده در 5 ماه اول سال 1391)، تولید برنامه های عروسکی، انیمیشن، رئال – عروسکی، تله فیلم ، مستند و ... در حوزه سیما، راه اندازی واحد سیار تلویزیونی، رفع نابسامانی های فنی در حوزه فنی و تولید گزارش های مطلوب خبری در حوزه خبر را از دیگر موفقیت های صدا و سیمای کیش عنوان کرد.

alt

کیومرث طهماسبی، معاون امور استان های سازمان صدا و سیما در این مراسم با بیان اینکه توجه به ویژگی های بومی و محلی در تولیدات مراکز استان ها به جذب مخاطب کمک می کند گفت: برنامه های تولیدی در صدا و سیما باید با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان، میزان آگاهی آنان را افزایش دهد.

طهماسبی افزود: ساخت برنامه های کوتاه کیفی، موجب تأثیر گذاری بیشتر برنامه ها می شود و عرضه مناسب این برنامه ها، افزایش مخاطبان را بدنبال خواهد داشت .

معاون امور استان های صدا و سیما، فعالیت در رسانه ملی را یک کار گروهی دانست و گفت: داشتن انگیزه، پشتوانه فکری مناسب در برنامه سازی و همکاری و هماهنگی در ساخت برنامه ها زمینه را برای تولید مناسب و مورد رضایت  مخاطب آماده می کند.