سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

رونمایی از زندگی نامه و وصیت نامه یک هزار شهید استان زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از زندگی نامه و وصیت نامه یک هزار شهید استان زنجان

رونمایی از زندگی نامه و وصیت نامه یک هزار شهید استان زنجان

رونمایی از زندگی نامه و وصیت نامه یک هزار شهید استان زنجان

با حضور سردار نقدی رئیس سازمان  بسیج مستضعفین کشور ازمستند دلباختگان، ویژه چهار سردار شهید زنجان و یک هزار برنامه تلویزیونی پلاک رونمایی شد.

در این آئین که مدیر کل صداوسیما وتبلیغات اسلامی همچنین فرمانده سپاه انصارالمهدی استان نیز حضور داشتند سردارنقدی با اشاره به رشادت های بی مانند ملت قهرمان ایران درطول هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: رهبری عالمانه حضرت امام (ره) و وحدت آحاد مردم درکنار ایثار جوانان این مرز وبوم فصلی ازتاریخ را رقم زد که در هیچ زمانی دیده نشده است چرا که حتی یک وجب از سرزمین مقدسمان علی رغم حمایت جبهه استکبار از رژیم بعث عراق بدست دشمن نیافتاد.

وی حفظ ونشرآثارارزشمند دفاع مقدس بصورت برنامه های  رادیوتلویزیونی را کاری ارزشمند در جهت انتقال این مفاهیم عظیم به نسل های آینده دانست.

گفتنی است مستند دلباختگان نگاهی به زندگانی وایام مبارزات دوران انقلاب ودفاع مقدس سرداران شهید احدی، رستم خانی، قامت بیات واشتری دارد  ودرفاز اول برنامه تلویزیونی پلاک نیز فرازهایی از زندگی نامه  و وصایای هزار شهید استان در شبکه استانی سیمای زنجان تولید شده است این برنامه برای هر سه هزار شهید استان تولید و پخش خواهد شد .