جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری و رادیو نمای صدا و سیمای مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری و رادیو نمای صدا و سیمای مازندران

رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری و رادیو نمای صدا و سیمای مازندران

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، صفحه استانی سایت خبرگزاری صدا وسیمای مرکز مازندران و رادیو نما، امروز با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل اخبار استان های سازمان صداوسیما و نیز مسوولان و دست اندرکاران رسانه استانی به صورت رسمی افتتاح شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران در آیین رونمایی از صفحه استانی خبرگزاری و رادیو نمای صدا و سیمای مازندران گفت: انعکاس دستاوردهای جهادی، تلاش های صادقانه، نقد منصفانه، افزایش امید و پرهیز از سیاه نمایی رسالت مهم برنامه سازان رسانه ملی در توسعه کشور است. آیت اله طبرسی، انتقال واقعی اخبار و اطلاعات را موجب افزایش اعتماد مردم به رسانه دانست.
موسوی مدیر کل اخبار استان های خبرگزاری صدا و سیما هم با بیان اینکه امید بخشی به مردم اولویت نخست خبر رسانه ملی است، افزود: برنامه سازان صدا و سیما باید مسائلی همچون نگاه به درون، حمایت از تولید داخل، کاهش واردات و تکیه بر توان بومی و حمایت از نیروهای متخصص را در برنامه سازی های خود مورد توجه جدی قرار دهند.
مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مازندران نیز عملکرد رسانه در پوشش خبری رویدادهای مختلف را قابل تقدیر و حضور پر رنگ توانمندی های استان در قالب خبر و پخش در شبکه های سراسری رادر سرعت روند توسعه استان موثر عنوان کرد.
صدا وسیمای مازندران نوزدهمین مرکزی است که صفحه استانی سایت خبرگزاری صدا وسیما را به عنوان زیرمجموعه این خبرگزاری راه اندازی کرده است. با افتتاح رسمی صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما در مازندران، آخرین رویدادهای خبری این استان در سایت mazandaran.iribnews.ir قابل مشاهده است.  با راه اندازی این صفحه استانی، مخاطبان می توانند گزارش، عکس و تصاویر خبری مورد علاقه خود را در هر زمان در این سایت مشاهده و یا دانلود کنند.