جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از مستندهای چهل سالگی انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از مستندهای چهل سالگی انقلاب

رونمایی از مستندهای چهل سالگی انقلاب

 

در نشستی با حضور رئیس سازمان صداو سیما از 600 مستند تلویزیونی تولیدی مراکز استان‌ها رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در چهارمین نشست سراسری مدیران مراکز سازمان صدا وسیما از 600 مستند تلویزیونی تولیدی مراکز استان‌ها رونمایی شد. این مستندها درباره عملکرد و کارنامه انقلاب اسلامی در استان‌ها است که به همت مراکز استانی صدا و سیما، تولید شده‌اند. این مستندها بالغ بر 18 هزار دقیقه است که در ایام دهه مبارک فجر امسال از شبکه‌های مختلف پخش خواهد شد.

رئیس سازمان صدا و سیما در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امسال که در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی قرار داریم دستاوردهای چهل ساله نظام جمهوری اسلامی را در برنامه‌های مختلف بیان می‌کنیم.

دکتر علی عسکری با قدردانی از تلاش مراکز استان‌ها در تهیه این مستندها افزود: معاونت امور استان‌ها و روسای مراکز استان‌ها در این باره همت فوق العاده انجام دادند و حدود 600 مستند گوناگون را برای معرفی دستاوردها و پیشرفت های نظام اسلامی در استان‌ها تهیه کرده اند که از شبکه‌های سراسری پخش می شود.

وی ابراز امیدواری کرد این مستندها و دستاوردها به خوبی درمعرض دید و نظر مردم قرار گیرد و مردم از حمایت و تلاش های نظام اسلامی‌که برای آن‌ها انجام شده است، مطلع شوند که هم اثرات ملی و هم استانی دارد.