جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از نشان جدید و هویت بصری صدا و سیمای مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از نشان جدید و هویت بصری صدا و سیمای مرکز کرمان

رونمایی از نشان جدید و هویت بصری صدا و سیمای مرکز کرمان


نشان جدید و هویت بصری صدا و سیمای مرکز کرمان با حضور مسولان رسانه ملی و استانی و کارکنان صدا و سیمای مرکز کرمان رونمایی شد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان ، در این آیین جمعی از مسئولان استانی و رسانه ملی حضور داشتند و  با اجرای  برنامه های متنوعی  از ظرفیت های رسانه استانی همرا ه بود  معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی نیز   با تبریک افتتاح نشان جدید و هویت بصری  شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: وظایف کارکنان صدا و سیما بویژه در مراکز وظیفه خطیر ی در شرایط کنونی کشور است .
وی همچنین به بیانیه گام دوم انقلاب و تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت : اکنون وظیفه رسانه ملی است این بیانیه را به ویژه  برای نسل جوان انقلاب  باز گو کنند و و تمامی  وقایع قبل و بعد از انقلاب و چگونگی انها را برای این نسل تشریح کنند .
وی افزود : ما انتقاد پذیر هستیم و باید در برنامه هایمان نیز به نقاط ضعف اشاره کنیم اما سیاه نمایی پسندیده و منصفانه نیست.
 اقای شهریاری با بیان این که  امکانات و ظرفیت های کنونی کشور در بخش های گوناگون قابل  مقایسه با زمان رژیم طاغوت نیست افزود: این ظرفیت ها بایستی به خوبی  معرفی شود و همچنین  وظیفه ماست با تمام تلاش بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و ظرفیت های کشور را معرفی کنیم.  
 در ابتدای این مراسم نیز  مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت : همکاران ما در شرایط سخت امروز با همراهی و کمک یکدیگر به موفقیت هایی در حوزه معاونت های مختلف مرکز در جهت برنامه سازی دست پیدا کرده اند که جای قدردانی دارد.
 اقای علیرمضانی همچنین  افزود : مرکز آموزش جنوب شرق کشور در کرمان امروز افتتاح شد تا آموزش های لازم و ضروری کارمندان و ارتقا ی عملکرد آنها بدون محدودیت و موانع صورت بگیرد.
وی افزود : هم اکنون سه دوره آموزشی با حضور دیگر کارکنان مراکز صدا و سیمای استان ها در حال برگزار ی ا ست.
 وی با اشاره به رونمایی از نشان جدی  شبکه کرمان هم گفت: این نشان جدید شبکه پس از دوسال تلاش و برنامه ریزی بعنوان هویت شبکه کرمان امروز رونمایی می شود تا بطور کامل و به لحاظ جذابیت های بصری هم نماد دقیقتری نسبت به نشان قبلی از شبکه استانی کرمان باشد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان هم  گفت: خانواده صدا و سیما ی مرکز کرمان می کوشد تا در انگیزه دادن به جامعه در کنار نشاط و شادابی در چارچوب احکام الهی سهیم باشد.  
 وی همچنین از موفقیت های مرکز کرمان در بین دیگر مراکز کشور نیز قدردانی کرد.در پایان  از مدیرکل معاون اداری مالی صدا و سیمای مرکز کرمان برای راه اندازی آموزش جنوب شرق کشور در مرکز کرمان قدردانی شد وهمچنین ازبرترین های مرکز درجشنواره های فنی وتولیدات مراکز تجلیل شد.