سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

رونمایی از پوستر جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از پوستر جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها

رونمایی از پوستر جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها

 

پوستر بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها و آرم جدید شبکه استانی جهانبین در شهرکرد رونمایی شد

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، دكتر علي دارابي در سفر به شهرکرد از پوستر بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها و آرم جدید شبکه استانی جهانبین رونمایی کرد و گفت : جشنواره بيست و يكم فرصت ارزشمندی برای معرفی توانمندی های استان چهارمحال و بختیاری است

 دارابی افزود : هزار نفر از هنرمندان ، برنامه سازان ، کارگردانان و بازیگران  کشور،  به استان چهارمحال و بختیاری خواهند آ مد و از نزدیک با اين استان آشنا خواهند شد .

وی با اشاره به اینکه تعداد آثار ارسالی به جشنواره امسال نسبت به دوره گذشته پنج برابر شده است گفت: این نشان از استقبال برنامه سازان مراکز استان ها از این رویداد بزرگ فرهنگی است

 دارابی افزود: مراسم تقدیر از فعالان و مبارزان انقلاب اسلامی، خانواده معظم شهدا، هنرمندان ملی و بومی، نخبگان علمی و قهرمانان ورزشی از جمله برنامه های جنبی بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها در چهارمحال و بختیاری است.

معاون امور استان های رسانه ملی گفت: پنج استان در نوبت میزبانی جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز استان ها هستند که به زودی مشخص خواهد شد.

بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها از سوم تا پنجم شهریور ماه در مجتمع آفتاب چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.