جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از پوستر کنگره 3000 شهید استان خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از پوستر کنگره 3000 شهید استان خراسان شمالی

رونمایی از پوستر کنگره 3000 شهید استان خراسان شمالی

رونمایی از پوستر کنگره 3000 شهید استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، در مراسمی با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) و مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی در سالن جلسات این مرکز از پوستر کنگره بزرگ سه هزار شهید والامقام استان رونمایی شد .

بنا بر این گزارش ، سردار سیدحسن مرتضوی در این مراسم با بیان اینکه کنگره 3 هزار شهید استان همزمان با سالروز سفر پر برکت مقام معظم رهبری به خراسان شمالی در 19 مهر ماه امسال در بجنورد برگزار می شود گفت : اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی در کمیته های مختلف ستاد پیش بینی شده است .

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان با قدردانی از مدیرکل و برنامه سازان شبکه اترک برای توجه ویژه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خاطرنشان کرد : ارتقاء روحیه خودباوری ، مقاومت و شهادت طلبی موجب حفظ دستاوردهای نظام و اقتدار انقلاب اسلامی خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این مراسم با تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت باورهای دینی و اعتقادی در جامعه از اولویت های مهم برنامه سازی در رسانه استانی است .

دکتر امیرهوشنگ آذردشتی با بیان اینکه در سال 94 حدود 3 هزارو300 دقیقه برنامه باموضوع فرهنگ ایثار وشهادت و کنگره 3 هزارشهید استان در شبکه اترک تولید و پخش شده است افزود: آغاز تولید فیلم سینمایی شهید ایرج رستمی، تولید وپخش ویژه برنامه های یادیاران، پلاک هشت، افلاکیان و نیمه پنهان ماه با موضوع معرفی سرداران شهید خراسان شمالی و همچنین پخش بیش از 320 دقیقه اخبار و مصاحبه و گزارش های خبری از مهمترین اقدامات صداوسیمای استان در این حوزه است .