سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

رونمایی از کتاب تولیدات فاخر مرکز خراسان رضوی در سال 90 - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از کتاب تولیدات فاخر مرکز خراسان رضوی در سال 90


با حضور قائم مقام سازمان صدا  و سیما از کتاب تولیدات فاخر صدا وسیمای خراسان رضوی در سال 90 رونمایی شد.

 حجت الاسلام  و المسلمین نهاوندي با اشاره به شعار راهبردی تحول در تولید و شکوفایی در محتوا گفت:  رونمایی از این کتاب  در حالی انجام می شود  که بسیاری از این آثار در ارزیابی های سازمان  موفق  به کسب  رتبه های  بالایی شده اند.

ایشان در ادامه ايجاد تنوع، تمايز در ساختار برنامه ها و محتواي آن را يکي از راهبردهاي امسال صدا و سيماي خراسان رضوي عنوان کرد و گفت: بلوغ و نبوغ صدا و سيماي استان با توجه به همجواري با بارگاه امام علي بن موسي الرضا(ع) موجب مي شود تابا ايجاد تغييرات در ابعاد هنري، محتوا و ساختار برنامه ها، امسال شاهد تغييراتي جدي در صدا و سيماي خراسان رضوي باشيم.

او مهندسي و مديريت پيام براساس باورهاي ديني، مکارم اخلاقي و گفتمان امام و رهبري را از  اولويت های ديگر مرکز خراسان رضوی  ذکر کرد و يادآور شد: گروه هاي توليدي متعددي شکل گرفته است تا با گسترش و تعامل با حوزه و دانشگاه برنامه هايي با محوريت اخلاق، دين، آگاهي و اميد در صدا و سيماي خراسان رضوي توليد شود.

alt

وي سپس از افزايش توليدات پويانمايي در صدا و سيماي استان سخن به ميان آورد و گفت: سال ۹۰، ۱۲ساعت پويانمايي در سيماي خراسان رضوي توليد شد که امسال اين ميزان را افزايش خواهيم داد.

او يکي از اقدامات مهم در سال ۹۱ را پوشش برنامه هاي تحويل سال و حضور زائران در حرم رضوي عنوان کرد و اظهار داشت: امسال براي اولين بار با استفاده از تجهيزات پيشرفته توانستيم تصاوير با کيفيتي از حضور باشکوه مردم درحريم رضوي به نمايش بگذاريم که مدت ها توسط بسياري از شبکه هاي سراسري استفاده شد.

  وی با اشاره به توليد برنامه هايي براي کاهش آسيب هاي اجتماعي، گفت: امسال و سال گذشته برنامه ريزي هدفمندي براي توليد ويژه برنامه هايي براي کاهش آسيب هاي اجتماعي و تخلفات راهنمايي و رانندگي داشتيم که با پشتيباني شبکه سراسري شما انجام شد.

 گفتنی است کتاب تولیدات فاخر صدا وسیمای خراسان رضوی که به همت روابط عمومی مرکز انجام شد با استقبال حاضرین روبرو گشت  ودر پایان جلسه این کتاب به مدعوین اهدا شد.

alt

alt