جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از 110 اثر مستند رادیویی پیرغلامان حسینی - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از 110 اثر مستند رادیویی پیرغلامان حسینی

همزمان با آغاز دهمین دوره اجلاس بین‌المللی تجلیل ازپیرغلامان حسینی از 110اثر مستند رادیویی پیرغلامان در اردبیل رونمایی شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این رونمایی که به دست نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری صورت گرفت، از بین هزار اثر ارسالی به مرکز آواها و نواهای موسیقی صدا و سیما 110 اثر انتخاب و در آیین تجلیل از پیرغلامان حسینی رونمایی شد.

همچنین در این مراسم از 10 مستند ساز مرد و زن کشور که در راستای ترویج مکتب حسینی و پیرغلامان آثار رادیویی ساخته بودند تجلیل شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این آیین از صدا و سیمای مرکز مازندران از داوود محمدی با اهدای لوح تقدیر و جایزه تجلیل و از صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز امین رسولی به عنوان مستند ساز برتر معرفی شدند.

در این مراسم همچنین از بهرام نوری از صدا و سیمای مرکز ایلام و یاسر جمالی از صدا و سیمای مرکز فارس به عنوان نفرات برتر مستند ساز تجلیل شد. همچنین از رادیو سراسری معارف روح‌الله معنوی، رادیو سراسری فرهنگ، فاطمه غلامی، رادیو البرز الهه بیات و رادیو نوا سیامک احمدیان تجلیل شدند.

همچنین از صدا و سیمای مرکز اصفهان روح‌الله رفیعی و از صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز پرویز زارعی برتر شناخته شده و با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شدند.

alt