حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در صدا و سيما - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

رئيس ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در صدا و سيما

بیان دستاوردها و پاسخ به شبهات محور برنامه های چهل سالگی انقلاب

 

رئيس ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در صدا و سيما تاکيد کرد: آنچه بيش از هرچيز در بزرگداشت انقلاب اهميت دارد بيان دستاوردهاست.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر علی دارابي در هم انديشي انقلاب اسلامي، دستاوردها و رهيافت رسانه اي که در اداره کل پژوهش هاي اسلامي رسانه در قم برگزار شد با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي بزرگترين حادثه قرن بيستم است گفت: بيان دستاوردها ي انقلاب مانند استقرار نظام جمهوري اسلامي، مردم سالاري ديني، کسب استقلال و آزادي واقعي وانتقال آن به آحاد جامعه به ويژه نسل جوان و بهره گيري از ظرفيت حوزه هاي برنامه سازي از جمله برنامه هاي رسانه ملي براي چهلمين سال پيروزي انقلاب است.

وي تصريح کرد: توجه به چالش هاي نظام و چرايي بزرگداشت انقلاب نيز از ديگر مواردي است که بايد مدنظر قرار گيرد.

معاون امور استان هاي سازمان صدا و سيما توطئه هاي دشمنان عليه انقلاب و نظام اسلامي را مورد توجه قرار داد و افزود: انتظار آن است که کارهاي ويژه اي براي بزرگداشت چهلمين سالگرد انقلاب از سوي برنامه سازان صورت گيرد.

دارابي در عين حال خاطرنشان کرد: اين امر مستلزم آن است که صدا و سيما با برنامه هایی که تولید می کند زبان مردم،حامي دولت، فراجناحي و متعلق به همه ايرانيان باشد.

رئيس ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب در صدا و سيما با اشاره به ضرورت پاسخ به شبهات مطرح شده در خصوص انقلاب، گفت: تبيين و تبليغ کافي در اين باره صورت نگرفته است  و همه نهادها در این زمینه باید بیش از پیش تلاش کنند.

دکتر دارابي معرفي شخصيت استثنايي امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري را از ديگر وظايف مهم در برگزاري بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب برشمرد و افزود: معرفي رهبران جمهوري اسلامي به ويژه براي نسل جوان بايد مورد توجه باشد.

دارابي از نخبگان حوزوي و رسانه اي خواست صدا و سيما را ياري کنند تا بتوانند به بهترين وجه، بزرگداشت چهلمين سالگرد انقلاب را برگزار کند.

در اين نشست تعدادي از نخبگان حوزوي و رسانه اي با بيان پيشنهادات خود تاکيد کردند برنامه هاي بزرگداشت 40 سالگي انقلاب بايد موجب افزايش بينش مردم در همه بخش ها شود.

نصرت الله لطفي قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي نیز تاکيد کرد: بيان دستاوردهاي انقلاب و پاسخ به شبهات بايد مستدل و منطقي صورت گيرد تا اثرگذاري لازم را داشته باشد.