حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۷

رئیس ستاد برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رئیس ستاد برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی

آمادگی استان کردستان برای برگزاری بیستمین جشنواره

رئیس ستاد برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی

ابوالحسن موسوی زاده در گفتگو با خبرنگار ما بر آماده سازی و تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد بزرگ فرهنگی تاکید کرد و گفت: با تلاش همه همکارانمان در معاونت امور استان ها و صدا و سیمای مرکز کردستان 33 مرکز صدا و سیما در بیستمین جشنواره حضوری فعال دارند و امیدواریم با برنامه ریزی‌های منسجم، جشنواره به بهترین شکل ممکن در استان فرهنگی کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، وی با بیان اینکه سالن‌های افتتاحیه و اختتامیه، مکان برگزاری کمیسیون‌های پنج‌گانه و اسکان مهمانان مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند گفت: تشکیل ستاد اجرایی جشنو‌اره با پنج کمیسیون و هفت کمیته از دیگر اقدامات انجام شده به شمار می‌رود که شرح وظایف هر یک نیز به دقت تعیین شده و دبیران و اعضاء کمیته ها در حال انجام فعالیت های خود هستند.

موسوی زاده ادامه داد: این جشنواره ظرفیت خوبی برای معرفی و توسعه هر چه بیشتر استان کردستان در حوزه‌های مختلف است و با توجه به حضور افراد نخبه و تاثیرگذار در جامعه و همچین هنرمندان، کارشناسان، برنامه سازان و مدیران در این جشنواره زوایا و ظرفیت‌های پنهان استان کردستان بهتر معرفی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با برگزاری این جشنواره به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی، بسیاری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان در بخش های مختلف بازمعرفی می‌شود