سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

زمین خواری در مازندران موضوع سریال جدید شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

زمین خواری در مازندران موضوع سریال جدید شبکه شما

زمین خواران عنوان مجموعه تلویزیونی است به کارگردانی حمید رضا فیلوس و تهیه کنندگی عباس زارع دورابی در 13 قسمت 45 دقیقه ای که در شبکه تبرستان تهیه و تولید شده و از روز جمعه 29 اردیبهشت هر شب ساعت 21 و تکرار آن روز بعد ساعت 15:30 از شبکه شما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،در این سریال، سعید که فرزند یک خانواده کشاورز در شمال کشور است و در نیروی انتظامی مشغول به کار می باشد، به علت مخالفت خانواده خود با ازدواج دختر مورد علاقه اش (معصومه) مجبور می شود که محل خدمت خود را تغییر دهد و از محل زندگی پدر خود دور شود. بعد از مدتی پدر سعید در جریان توطئه ای که علیه او انجام شده در حال از دست دادن زمین کشاورزی و دامداری خود می باشد، که در همین حین، سعید بعد از چند سال، جهت ادامه خدمت به محل زندگی پدر خود باز می گردد.
در بررسی این پرونده و کلاه برداری انجام گرفته، مافوق سعید در نیروی انتظامی جهت پیگیری، پرونده این توطئه را به سعید واگذار می کند که در سر نخ های بدست آمده از این کلاه برداری، پای معصومه از طریق دایی او، که سردسته این باند زمین خواری است دیده می شود و...
به گفته زارع تهیه کننده، لوکیشن های این مجموعه در شهرستان های نور، بابلسر، ساری و پاسگاه انتظامی پارک جنگلی نور بوده است.
داریوش اسد زاده، چنگیز وثوقی، سید کاظم افرند نیا، قربان نجفی، زهره مزینانی، فرامرز رجبی، رحمان قدمی، هوشنگ رضایی، سید عبداله موسوی، مهرداد فلاحتگر، رضا احتسابی، آرزو فرزدقی، محمد منصوری، ندا بابازاده، احمد کاظمی، ابراهیم منصف و حسین اصانلو از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند.
عوامل این سریال عبارتند از:
نویسنده: یاسر خمسی، بازنویس: کوروش کرمی، تصویر بردار پرتابل و نورپرداز: تقی قاسم پور و صادق ذاکری، دستیار کارگردان: محمود قلی نژاد، صدا برداران: سید محمود موسوی و مهدی رازقی، دستیار صدا: سعید مرادی، تدوینگر: حمید رضا فیلوس، صدا و گذاری و افکت: احسان فقیهان، دستیار تهیه: سید عبد اله موسوی، منشی صحنه: فاطمه فاضلی، دستیاران فنی: محمد پوریان، جمشید صادقی و عباس قاسم نژاد، دکور: احمد گویا، گریم: احمد گویا و فاطمه قوی پنجه

alt 

alt