سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

زنده رود در شبکه شما جاری می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

زنده رود در شبکه شما جاری می شود

این برنامه که روزهای جمعه و همچنین اعیاد و مناسبت های مذهبی از ساعت 9 تا 12 از شبکه اصفهان روی آنتن می رود جمعه 13 بهمن همزمان با آغاز دهه مبارک فجر  از شبکه شما هم پخش می شود.

تهیه کننده برنامه زنده رود در گفتگو با روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما گفت: این برنامه دارای بخش های متنوعی همچون معرفی نقاط جذاب و دیدنی شهرستان ها و دعوت از میهمانان فرهیخته استان همچون اساتید دانشگاه و حوزه است. حضور میهمانان هنرمند همانند بازیگران عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون نیز از جمله بخش هایی است که بیشترین بینندگان را به خود اختصاص می دهد.

وی افزود: پخش موسیقی و اجرای خوانندگان مورد علاقه مردمی وهمچنین برنامه های تولیدی متناسب با ایام ازدیگر بخش هایی است که بر جذابیت برنامه پربیننده زنده رود افزوده است.

معصوم زاده ابراز داشت: علی امینی خردسال حافظ قرآن، خسرو معتضد ، الهام پاوه نژاد و چنگیز جلیلوند از جمله میهمانان ویژه برنامه این هفته زنده رود هستند .

وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این برنامه بر عهده احسان کرمی است که استثنائا این هفته محمد جعفر خسروی در محوطه سرسبز صدا و سیمای مرکز اصفهان با طراحی دکوری زیبا به روی آنتن می رود.

alt