حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۷

زیر سایه خورشید - صفحه محتوای سیما

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

زیر سایه خورشید

Loading the player...

تهیه کننده :سوسن ابراهیمی          

کارگردان : سوسن ابراهیمی  

تصویربردار : محمد معافی

صدابردار : علیرضا خمیس آبادی

استشمام بوی مشهدالرضا با حضور خادمین حرم امام رضا (ع) در کرمانشاه

کرمانشاه برای دومین سال متوالی میزبان کاروان زیر سایه خورشید شد و فرش قرمز قلب مردمش را زیر قدوم طلایی خادمان حرم و حاملان پرچم متبرک آستان مقدس علی ابن موسی (ع) پهن کرد تا از فرش فلاکت به عرش عزت و سربلندی، آسایش و تقرب الهی برسد.

امروز کوچه‌های شهر رنگ و بوی پنجره فولاد دارد و دل‌های آکنده از عشق پیر و جوان به دنبال پرچم سبز حرم پر می‌کشد. گام‌های عشق بر زمینی به تقدس وادی طوس گذاشته می‌شوند و چشم‌ها خیس باران دوستی خاندان اهل بیت (ع) و دست‌ها به سمت آسمان معنویت دراز می‌شود. اینجا کرمانشاه است، شهری که امروز قطعه‌ای از بهشت مهمان اوست و چه زیباست عشق بازی این دل‌های شکسته با سوغات متبرک حرم، پرچم سبز رضوی.

همراه خادمان حرم رضوی شدیم که از صبح با حضور در گلزار شهدا، بیمارستان، دیدار با خانواده شهدا و برپایی جشن زیر سایه خورشید آسمان این شهر را آکنده از عطر رضوی کردند که در این میان سیمای استانی زاگرس در برنامه‌های مختلف همراه و همگام شده و گفت‌وگوهایی ترتیب داده است.

دو گروه از خادمین حرم امام رضا(ع) با سفر به استان کرمانشاه، در نقاط مختلف این استان حضور یافته و با اقشار مختلف مردم دیدار کردند. این خادمین تا پایان دهه کرامت میهمان کرمانشاهیان هستند. خدام حرم رضوی 10 روز میهمان مردم استان کرمانشاه خواهند بود و در این 10 روز هر روز را به یکی از شهرستان های استان اختصاص خواهند داد.

سال تولید: تابستان 96