جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ساخت سریال اوجا داغلار در مرکز آذربایجان غربی - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساخت سریال اوجا داغلار در مرکز آذربایجان غربی

ساخت سریال اوجا داغلار در مرکز آذربایجان غربی

 

سریال تلویزیونی (اوجا داغلار) در 26 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی فرزین صالحی و کارگردانی رامین اصغری در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی تولید می شود .

این مجموعه تلویزیونی که با مشارکت منطقه آزاد ماکو در حال تصویربرداری و تدوین همزمان می باشد با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری ، اقتصادی ، طبیعی ، تاریخی ، جغرافیایی و عمرانی منطقه ماکو تهیه می شود و بنا به گفته صالحی پیش بینی می شود تصویربرداری این سریال اواخر بهمن ماه به اتمام رسیده و در ایام پایانی سال 96 آماده پخش از شبکه استانی شود .

 داستان سریال اوجا داغلار به کشمکش دو شخصیت داستان بنام های قزلباش و اتابک و مسائل درون خانواده های آنها و قطعه زمینی با هویت که بخاطر ارزشمندتر شدن منطقه قیمتی تر شده است می پردازد که در ادامه داستان اتفاقات جالب دیگری نیز رخ می دهد .

سریال اوجا داغلار در 50 لوکیشن اصلی در ماکو و ارومیه و بیش از 700 سکانس  تصویربرداری می شود . در این مجموعه جمعی از هنرمندان بومی و محلی از جمله : خسرو دستگیر ، حمیده مقدس زاده ، علیسا ذوالقدر ، آذین افشار ، الهه محمدزاده ، الهام حیدریان ، اکبر سبیلان ، عباس سرودی ، بابک لطفی ، مسعود یکانی ، خلیفه گلی ، خضری ، پیمان جلیل زاده ، علی کاظم زاده ، هادی رضایی  و مرضیه رضوانفر به ایفای نقش می پردازند . تصویربرداری از این مجموعه را بیژن رحمتی و نویسندگی آنرا منصور باغبانی ، رامین اصغری و بابک لطفی و صدابرداری این سریال را نادر خالدی بر عهده دارند .