سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

ساخت سریال ایت الله طالقانی در دستور کار قرار گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساخت سریال ایت الله طالقانی در دستور کار قرار گرفت

ساخت سریال ایت الله طالقانی در دستور کار قرار گرفت

 

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در دیدار محمود بهمنی نماینده  منتخب مردم ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان  در مجلس شورای اسلامی  از ساخت سریال آیت الله طالقانی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرزعلی رامک گفت ساخت این سریال با افتخار در دستور کار صدا و سیمای مرکز البرز قرار گرفته است که به زودی مراحل تولید آن آغاز خواهد شد .

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به اینکه  تمام تلاش صدا و سیمای مرکز البرز در سال گذشته استفاده از ظرفیت های استان البرز و حضور اقوام مختلف  در برنامه سازی ها بوده است گفت از دیگر اقدامات این مرکز معرفی مشاهیر و افراد برجسته و تاثیرگذار در انقلاب اسلامی است که نخستین گام درآن ساخت سریال ایت الله طالقانی است .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز افزود هم اکنون 83 ایستگاه در کل استان جهت دریافت بهتر فرکانس های استانی دایر شده است که از این تعداد 23 فرستنده دیجیتالی شده است .

وی با بیان اینکه به علت توپوگرافی منطقه در چند نقطه از استان مانند طالقان و جاده چالوس مشکل دریافت فرکانس داریم که با مساعدت هایی که شده سازمان حاضر به تهیه تمام فرستنده ها برای این منطقه است که این امر مستلزم بستر سازی مناسب به وسیله مسئولان استانی جهت استقرار این فرکانس هاست .

وی افزود برای ارائه برنامه های فرهنگی به شهروندان تمام ارگان های استانی در تأمین اعتبارات باید این مرکز را یاری کنند تا با استفاده از نیروهای متخصص و صاحب نظر و تجهیز و به روز آوری این مراکز شاهد شکوفایی فرهنگی استان در تمام زمینه ها باشیم .

محمود بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: البرز از  توانمندی های خوبی در زمینه های مختلف برخورد دار است که باید از این ظرفیت در پیشرفت استان بهره برداری کرد.

وی با بیان اینکه استان البرز به دلیل نوپا بودن دارای کمبودهای در حوزه های مختلف است افزود: باید تمام دستگاه های فرهنگی و اقتصادی دست در دست یکدیگر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

بهمنی با تاکید بر گسترش همکاری و کمک همه جانبه به رسانه استانی برای تولید برنامه های فاخر متناسب با فرهنگ استانی و توجه به نقاط مختلف استان براهمیت گسترش فعالیت های فرهنگی در جامعه تأکید شد.