سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

ساخت مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» در اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساخت مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» در اصفهان

ساخت مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» در اصفهان

 

سریال تلویزیونی با نام روزهای بی قراری با موضوع ملو درام خانوادگی در اصفهان در حال تولید است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این سریال با بستری ملودرام به قصه ای در خصوص حفظ و تحکیم خانواده و مسائل ازدواج جوانان می پردازد و داستان سه جوان دانشجو و هم کلاس به نام های فرهاد ، رها و سارا روایت می شود که در ادامه فرهاد با رها ازدواج می کند و در مسیر زندگیشان اتفاقاتی برای آنها رخ می دهد...

به گفته امیر حسین شریفی تهیه کننده این سریال این مجموعه یکی از متفاوت ترین کارهایی است که در سال های اخیر در رسانه ملی به تولید رسیده است و یکی از ویژگی های این سریال تصویربرداری و روند داستان در چهار استان اصفهان ، همدان ، شمال و تهران است که اتفاقات اصلی و کلی داستان در اصفهان رخ می دهد و در سکانس های هر استان ، تعدادی از بازیگران بومی با لهجه محلی به این پروژه پیوسته اند.

سریال «روزهای بی‌قراری» به سفارش حوزه سیمای استان ها تولید می شود و هم اکنون در روزهای پایانی تولید قرار دارد و قرار است در فصل پاییز علاوه بر پخش از شبکه استانی اصفهان از یکی از شبکه های سراسری نیز پخش شود.

در این سریال بازیگرانی از جمله ابوالفضل پورعرب، پژمان بازغی ، الهام حمیدی ، سارا صوفیانی ، کامران تفتی به ایفای نقش می پردازند.

این سریال به تهیه کنندگی امیر حسین شریفی ، کارگردان کاظم معصومی ، مدیر تولید جعفر صمدی ، تصویر بردار رسول خدابنده لو ، تدوین فرهام وفایی ، صدابردار حسین قفاری ، صداگذار شاهرخ شریفی و آهنگ سازی مهدی بورنگی در 23 قسمت و هر قسمت به مدت 40 دقیقه تولید می شود.