جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ساخت مستندهای مدافعان حرم در رادیو اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساخت مستندهای مدافعان حرم در رادیو اصفهان

ساخت مستندهای مدافعان حرم در رادیو اصفهان

 

دو مستند رادیویی با نام " به زودی" و " از جابر به علی " با موضوع شهدا و مدافعان حرم در صدای مرکزاصفهان تهیه و تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، مستند "به زودی"روایتی شنیداری ازخواست قلبی شهدابه ویژه مدافعان حرم ازجمله شهیدمسلم خیزاب است که به گفته همسرش خواست او این بود که روی سنگ قبرش بنویسند که «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم، روز نابودی صهیونیست هاست.» وفرموده ی رهبرمعظم انقلاب اینکه رژیم اشغالگر قدس 25 سال آینده را نخواهد دید.

در این مستندباکنکاشی عمیق به واسطه روایت از زبان گوینده ماهیت به وجود آمدن رژیم اشغالگرصهیونیست به مخاطب معرفی می شود وبه این واسطه لزوم مبارزه با این غده ی سرطانی به ویژه یادآوری آن درروز قدس را به مخاطب یادآور می شود.

همچنین مستند " از جابر به علی " روایتی از آنچه بر شهیدمدافع حرم «محسن حججی» با نام مستعار جابر گذشت تا آنچه باید به گوش فرزند او علی در آینده برسد.

عوامل تولید مستند " به زودی ": تهیه کننده ، نویسنده و محقق :لیلاعسکری ، گوینده : محمدرضاکبیری ، مجری بازیگر:  حجت الله نجف پور ، صدابرداران:حمیدرضا صادقی فر و فاطمه هاشمی.

عوامل تولید مستند " ازجابر به علی ": تهیه کنندگان: لیلاعسکری ومجید سمیع عادل، گوینده: محمدامین صادقی و لیلاعسکری، صدابرداران: فاطمه هاشمی، حمیدرضاصادقی فر ومجید قندهاری، گزارشگر: ماجد گودرزی ، نویسنده ومحقق:  لیلاعسکری ، گوینده گان تیتراژ وآرم:  محمدرضاکبیری وبینش زمانی.