جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

ساخت مستندها ی فاخر از شهدای استان در شبکه دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساخت مستندها ی فاخر از شهدای استان در شبکه دنا

ساخت مستندها ی فاخر از شهدای استان در شبکه دنا


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد بر ساخت مستندها ی فاخر از شهدای استان در شبکه دنا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امیر رئوف به همراه جمعی از معاونین و مدیران این مرکز در جلسه دیدار با فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به ثمراتِ تشکیل این نهاد مردمی اشاره کرد و یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماموریت های مختلف از جمله مقابله با انتشار ویروس کرونا همواره موفق عمل کرده است.
وی به تعامل خوب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رسانه ملی اشاره و اضافه کرد: ترویج گفتمان ایثار و شهادت از راهبردهای رسانه ملی است و شبکه استانی دنا هم در مناسبت های مختلف برای ترویج خلاقانه و هنرمندانه این گفتمان تلاش کرده است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان همچنین به ساخت انیمشین از کتاب پایی که جا ماند اشاره کرد و گفت: ساخت مستندهای فاخر از شهدای شاخص استان را برنامه ریزی کرده ایم.
در این دیدار فرمانده سپاه فتح استان به موفقیت این رسانه در افزایش میزان مخاطبانش اشاره کرد و گفت: آمارها نشان می دهد که با تلاش شبکه استانی ضریب نفوذ ماهواره در استان کاهش یافته است و امروز نه تنها مردم استان بلکه شهروندان استان‌های همجوار هم مخاطب برنامه‌های این شبکه هستند و کیفیت این برنامه‌ها ابرازرضایت می‌کنند.
سردار خرمدل به نتایج آخرین نظرسنجی‌ها اشاره کرد و گفت: مرجع خبری 75 درصد  مردم صدا و سیما است که این آمار نشان دهنده اعتماد عمومی‌به رسانه ملی و مرجعیت اطلاع رسانی آن است .
وی بابیان اینکه رسانه ملی امروز در خط مقدم جنگ نرم و هجمه‌های فرهنگی دشمنان است؛ گفت: در چند ماه اخیر دشمنان با همه ابزار های خود برای ناکارامد نشان دادن نظام اسلامی تلاش کردند اما صدا وسیما هنرمندانه خدمات نظام اسلامی را تبیین و این توطئه‌ها را خنثی کرد .
فرمانده سپاه فتح استان از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شبکه استانی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و افزود: برنامه سازان این شبکه از اولین روزهای شیوع این بیماری هم پای مجموعه مدیریتی استان بودند و با راه اندازی استودیوی سلامت رویدادها و تصمیمات مدیریت استان را به خوبی منعکس کرد.
وی به تمرکز سپاه فتح و استان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و کمک به خانواده‌های آسیب دیده از این بیماری اشاره کردو افزود : علاوه بر کار ضد عفونی معابر عمومی و مکان‌های پرتردد ، تولید ماسک و اقلام بهداشتی، برای شناسایی خانواده‌های نیازمند و جمع آوری کمک های مومنانه تلاش می‌کند.
فرمانده سپاه فتح استان با استقبال از تعامل بیشتر برای ترویج فرهنگ ایثار شهادت خواستار توجه بیشتر رسانه برای نمایش ماهیت نظام سلطه در غرب و تفاوت آن با تفکر اسلامی در مواجه با کرونا شد.
در پایان این دیدار آقای رئوف مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان با اهدا لوح سپاس به فرمانده سپاه فتح استان از خدمات این نهاد انقلابی استان قدردانی کرد.