جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ساعت پخش برنامه های رادیو کیش افزایش می یابد - صفحه محتوایی خبر

 

 

ساعت پخش برنامه های رادیو کیش افزایش می یابد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، سید عبدالرضا کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در مراسمی که با حضور اصحاب رسانه و مدیران و کارکنان رادیو کیش برگزار شد، با اشاره به سختی کار در رادیو گفت:  کار در رادیو سخت و دشوار است زیرا برخلاف تلویزیون که با کمک تصویر جذابیت ایجاد می کند، در رادیو تمامی عناصر از جمله زنده بودن برنامه، تازه بودن اخبارو مطالب، لحن و اجرای گوینده، متن نویسنده، آیتم های برنامه و خیلی از موارد دیگر باید در سطح مطلوب و عالی باشند تا بتوانند جذابیت لازم را بوجود آورده و مخاطب را جذب نمایند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش افزود: بر اساس نظر سنجی واحد آموزش و پژوهش صدا و سیما در سه ماهه آخر سال 92 رادیو کیش 35 در صد مخاطب داشته که از این میزان 80 در صد مخاطبین رضایت خود را از برنامه های رادیو در حد زیاد و خیلی زیاد اعلام داشته اند  و این در حالیست که در سطح کشور میانگین آمار مخاطبین رادیو بین 20 تا 30 درصد است، بنابراین داشتن 35 در صد شنونده بیانگر اینست که رادیو کیش با داشتن عوامل برنامه ساز توانمند، توانسته است ارتباط خوب و مثبتی با مردم برقرار نماید.

سید عبدالرضا کیا در ادامه با اعلام خبر افزایش ساعت پخش برنامه های رادیو کیش گفت:

alt

با عنایت به استقبال مخاطبین در نظر داریم ساعات پخش برنامه های رادیو کیش را به 20 ساعت افزایش دهیم و هم اکنون در حال برنامه ریزی برای انجام این مهم هستیم و بزودی پخش 20 ساعته آغاز و بطور رسمی اعلام خواهد شد. وی همچنین از افزایش تعهدات تولید رادیو خبر داد و اظهار داشت: در سال 92 میزان تعهد تولید در رادیو 2700 ساعت در سال بوده که در سال 93 این میزان به 3100 ساعت تولید برنامه افزایش یافته است.

در پایان این مراسم به پاس تلاش های گسترده همکاران رادیو، هدایای ویژه ای توسط مدیر کل صدا و سیما به این عزیزان اهداء شد و با توجه به مناسبت روز معلم از معلمین حاضر در مراسم تجلیل بعمل آمد.