جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سالروز نهم دی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

سالروز نهم دی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

سالروز نهم دی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

 

 

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای گرامیداشت نهم دی ماه، روز بصیرت و آگاهی برنامه های مختلفی را در صدا و سیما در نظر گرفته است .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، معاونت صدا علاوه بر پرداختن در برنامه های روتین خود از جمله سحرلر ، خانواده ، یک پیام یک ترانه، آخشاملار ، صدای ورزش ، ائویمیز و یاشاسین جوانلیق ، 8 و 9 دی ماه با تهیه و پخش زنده ویژه برنامه میزگرد بصیرت از ساعت 13 با پرداخت ویژه به اتفاقات نه دی به روی آنتن خواهد رفت .

در شبکه استانی سهند هم برنامه های زنده سحرلر ، خانواده ، تبریزیم و گئجه لر با دعوت از  شخصیت های سیاسی و تاثیرگذار به برنامه ها به تبیین نه دی و تأثیر حضور مردم در صحنه های حساس کشور پرداخته و همچنین پخش ویژه برنامه مستند گزارشی از 8 دی ماه در 3 قسمت 25 دقیقه ای  به تهیه کنندگی حسن بیل افکن با دعوت از کارشناسان سیاسی به بررسی وقایع 9 دی 88 و پخش یبانات رهبر معظم انقلاب در آن زمان حساس خواهد پرداخت.

گفتگوی خبری، تهیه گزارش  از روزهای حساس 9 دی ، پوشش مراسم گرامیداشت سالگرد راهپیمایی مردم آذربایجان در نهم دی ماه و پوشش برنامه های تدارک دیده شده در استان برای این روز از جمله برنامه های معاونت خبر است.

معاونت فضای مجازی هم با تهیه موشن گرافی بصیرت در کلام رهبری ، نشر کلیپ های تولیدی صدا و سیما ، تصاویر حضور مردم در دفع فتنه ، پوشش مراسم استانی 9 دی و اینفوگرافی بیانات و نظرات مقام معظم رهبری درخصوص 9 دی در فضای مجازی فعالیت می کند.