سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه دیجیتال شهرستان راور افتتاح شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سامانه دیجیتال شهرستان راور افتتاح شد

درمراسم افتتاح این سامانه مديركل صدا و سيماي مركز كرمان با تشكر از مساعدت و پيگيري مسئولين شهرستان راور در راه اندازي سامانه ديجيتال فرستنده هاي راديويی و تلويزيوني این شهرستان ميزان اعتبار تخصيص يافته برای راه اندازي این سامانه  شهرستان راور را بالغ بر 23 ميليارد ريال اعلام کرد و از تكميل پروژه طي چند ماهه جاري خبر داد.

حجت الاسلام موسوی گفت: خوشبختانه با پيگيري مسئولين، راور جزء اولين شهرستان هایي بود كه با حمايت استان سيستم ديجيتال در آن راه اندازي شد و در یک سال گذشته نیز به برکت نظام مقدس اسلامی بالغ بر 80 درصد مناطق استان كرمان از پوشش ديجيتال بهره مند شده اند كه اين كار با توجه به گستردگي استان كرمان يك اقدام قابل توجه و عظيم بود.

وی با اشاره به نقش مؤثر رسانه در فرهنگ سازی برای خانواده ها و پیشگیری از توجه به شبکه های غیرمجاز ماهواره ای خواستار تخصیص اعتبار لازم برای ایجاد دفترخبری درشهرستان راور شد.

در ادامه دکتر زاهدی نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر تقویت فرهنگ جهادی درجامعه تاکیدکرد.  وی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری را یک گفتمان جدید و بی سابقه درعرصه جهانی خواند وخواستار پرداخت بیشتر وجدی تر به آن شد.

alt

رئیس کمیسیون آموزش عالی مجلس از صدا و سیمای مرکز کرمان به خاطر راه اندازی سامانه دیجیتال شهرستان راور تقدیر و تشکرکرد.

حجت الاسلام تویسرکانی امام جمعه راور نیز با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که رسانه ها دستگاه های تربیتی هستند و باید تمام کشور از این رسانه ها تربیت شوند گفت: نقش رسانه ها در تربیت و رشدجامعه برهیچ کس پوشیده نیست .

در ادامه شریفی فرماندار راور هم از صدا و سیمای مرکز کرمان بخاطر پوشش خبری مطلوب این شهرستان و همچنین راه اندازی فرستنده های دیجیتال تشکر و قدردانی کرد و خواستار راه اندازی فرستنده های دیجیتال در بخش کوهساران راور شد.