سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سایت خبرگزاری صدا و سیما درخراسان رضوی شروع به کار کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سایت خبرگزاری صدا و سیما درخراسان رضوی شروع به کار کرد

سایت خبرگزاری صدا و سیما درخراسان رضوی شروع به کار کرد

 

پایگاه اینترنتی خبرگزاری صدا و سیما ، با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و فرماندار مشهد رسماً  افتتاح شد.
 به گزارش روابط عمومي مرکز خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمين پژمان فر نماينده مردم مشهد وكلات در مجلس شوراي اسلامي در رسانه استاني با اشاره به جايگاه قابل قبول صدا وسيما به لحاظ ميزان مخاطب و كيفيت برنامه ها در برابر امپراطوري گسترده رسانه ها گفت: اينكه صدا و سيما توانسته در بين آحاد ملت ايران جايگاه خود را حفظ كند موجب خرسندي است ليكن با توجه به تهاجم سنگين رسانه هاي معاند از طرق ماهواره ، فضاي مجازي، ايجاد مقاومت با توسعه زير ساخت ها و تنوع خدمات و بسته هاي توليدي به مخاطبان ضرورتي اجتناب ناپذير است.
رئيس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي افزود: در تلاش هستيم در برنامه  ششم توسعه كه اين روزها در مجلس مطرح است و همچنين در  بودجه سال 96 زير ساخت هاي اين مهم تامين و تحقق يابد.
 نماينده مردم مشهد و كلات ميزباني مشهدالرضا از حدود 25 ميليون زائر داخلي وخارجي در سال  و مشهد 2017 را با عنوان واقعياتي قابل دفاع و حمايت دانست و تصريح كرد : راه اندازي راديو زائر و شبكه زيارت مهم ترين بستر ايجاد آرامش روحي – رواني در بين عاشقان اهل بيت و حضرت رضا (ع) است كه بخشي از زير ساخت هاي مورد نظر مرتبط به اين موضوع است.
وي با اعلام حمايت از راه اندازي شبكه زيارت به عنوان مهمترين اقدام فرهنگي براي زائران و مجاوران حضرت اظهار اميدواري كرد: با حمايت دولت و سازمان برنامه و بودجه رديف بودجه اي آن در لايحه بودجه سال 96 لحاظ شود و سال آينده شاهد كليد خوردن اين شبكه باشيم .
 مدير كل صدا وسيماي خراسان رضوي دراين مراسم از راه اندازي راديو زائردر آينده نزديك خبر داد و افزود: خوشبختانه با صدور مجوز از جانب دكتر عسكري رئيس رسانه ملي اين راديو راه اندازي مي شود. نصر پور تاكيد كرد: افتتاح خبرگزاري صدا و سيما در استان كه برخوردار از ويژگي ارسال خبر، گزارش تصويري، آلبوم تصويري و فايل هاي صوتي و تصويري است بستري شايسته براي ارائه اخبار و رويدادها به مخاطبان صدا و سيماي خراسان رضوي است.
فرماندار مشهد هم بهره مندي زائران و مجاوران مضجع شريف رضوي از توليدات رسانه اي و خبر صداوسيماي استان را قابل اعتنا ارزيابي و تصريح كرد: راه اندازي خبر گزاري صدا و سيما  قطعاً در پاسخ به نياز مخاطب و غناي فضاي اطلاع رساني تاثير گذار است.