سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سرنوشت غلامرضا را تختی روشن می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

سرنوشت غلامرضا را تختی روشن می کند

تله فیلم من غلامرضا هستم به کارگردانی هاشم علیایی مقدم و تهیه کنندگی روح الله امیری در ژانر کودک و نوجوان در صدا و سیمای مرکز همدان تهیه و تولید می شود.

امیری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این تله فیلم حدود 20 روز پیش تولید داشته و تولید آن به مدت 25 روز طول کشیده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تله فیلم من غلامرضا هستم مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی را پشت سر می گذارد اظهار داشت: پیش بینی می شود این تله فیلم تا پایان فصل بهار آماده نمایش شود.

وی در خصوص داستان این تله فیلم گفت: من غلامرضا هستم قصه نوجوانی 14 ساله به نام رضا ست که علاقمند به ورزش کشتی و جهان پهلوان تختی می باشد، او برای مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان دعوت می شود اما پدر جلال رقیب باشگاهی او  که فردی متمول است برای جایگزین کردن پسرش، پیشنهاد اسپانسر شدن را به مسئولین باشگاه می دهد اما...

alt

وی افزود: هدف از تولید تله فیلم تلاش برای ایجاد انگیزه و خودباوری در نوجوانان و ترویج فرهنگ ایثار و گذشت است.  وی ادامه داد: از ویژگی های این فیلم تصویر برداری در لوکیشن های مختلف از جمله باشگاه کشتی، زورخانه و ارتباط با ورزشکاران این رشته ها و استفاده کردن از آنها در تله فیلم است.

امیری بیان کرد: بازیگرانی که در این تله فیلم با ما همکاری کردن تقریبا بومی بوده اما نکته قابل تامل اینکه بازیگران نقش جلال و رضا تجربه اول بازی را داشته و از کشتی گیران نوجوان بودند که با هدایت صحیح کارگردان (علیایی مقدم) به خوبی توانسته اند از پس نقش محول شده برآیند.

وی تصریح کرد: با توجه به فیلمنامه جذاب من غلامرضا هستم انتظار می رود حین پخش مخاطبان خود را از دست ندهد چرا که بخش مهمی از این تله فیلم به ورزش کشتی می پردازد.

گفتنی است در این تله فیلم بازیگرانی همچون میثم عبادی، مرتضی اسماعیلی، سهراب نیک فرجاد، منوچهر علیپور، حسین خانی بیگ، میر مصطفی میری، رامونا شاه، حمیدرضا نعیمی،  شیوا خسرو مهر، مرجان فریقی، بهرام پوریا، مسعود چوبین، عباس طاهر نژاد، محمود بوجاری، عباس گودرزی و... به ایفای نقش پرداخته اند.

برخی از عوامل تولید این تله فیلم عبارتند از: نوسنده :هاشم علیایی مقدم / تصویر بردار :محمد حسینی / صدابردار : غلامرضا مهری /طراح صحنه : مهدی یوسفی / طراح لباس : اکرم انهاری / طراح گریم: علی شادکامی / تدوین:بهمن رحیمی وقار- هاشم علیایی مقدم / منشی صحنه: لیلا مرادنیایی

alt

alt