جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

سرپرست سیمای مهاباد منصوب شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سرپرست سیمای مهاباد منصوب شد


امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در مراسم معارفه مدیر سیمای مرکز، ماه مبارک رمضان را فرصت مغتنمی برای خودسازی دانست و گفت ماه ضیافت ماه طی طریق است و انسان در این ماه سعی می کند با توجه به معنویات و آموزه های دینی جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

وی همکاران را به پیراستن و آراستن در این ایام معنوی و مبارک توصیه کرد.

مدیر کل مرکز در سخنانی دیگر با اشاره به اهداف افق رسانه ملی افزود: اخلاق مداری طبق پیش بینی افق رسانه ملی جزء اولویت برنامه سازی می باشد به این منظور صدا و سیما ابتدا در داخل سازمان سپس در ابعاد مختلف برنامه سازی برای مخاطبان با استفاده از کارشناسان و علما به بحث اخلاق فردی و اجتماعی می پردازد.

امان اللهی از برنامه سازان به عنوان قافله سالاران فرهنگ سازی و سالم سازی جامعه یاد کرد و اظهار داشت برنامه سازان با مطالعه و آگاهی کافی مردم را به این باور برسانند که معاد هست و ایمان مردم را به آن تقویت کنند چرا که ایمان به معاد بر ترک محرمات و انجام واجبات بسیار تاثیر گذار است.

وی به منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در توصیه به رسانه ملی در چهار حوزه دین، اخلاق، امید و آگاهی اشاره و تصریح کرد برنامه سازان با توجه به این چهار عنصر باور و اعتقاد را در مخاطبان تقویت کرده و درفرصت ماه مبارک رمضان توجه بیشتری به حوزه دین و اخلاق داشته باشند.

مدیر کل مرکز در این نشست از کسب رتبه اول مرکز مهاباد به طور مشترک با مرکز ارومیه در رضایتمندی مخاطبان خبرداد و آن را حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران دانست.

در ادامه مراسم مدیر کل مرکز طی حکمی ناصح حکمت آرا را به سمت سرپرست سیمای مرکز منصوب و در پایان به سوالات همکاران پاسخ گفت.

alt

alt