جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

سریال «خطّ وصل» در خراسان رضوی تولید شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال «خطّ وصل» در خراسان رضوی تولید شد

سریال «خطّ وصل» در خراسان رضوی تولید شد

 

تصویربرداری سریال تلویزیونی «خطّ وصل» با موضوع خشکسالی و مصرف بهینه آب خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان رضوی مراحل تصویربرداری سریال تلویزیونی «خطّ وصل» خاتمه یافت. این سریال به نویسندگی مهدی محمدی بدرآباد و علی حاتمی نژاد توسط مهدی محمدی بدرآباد تهیه و کارگردانی شده است.

«خطّ وصل» با طرحی از کارگاه نویسندگان فیلمنامه سیمای خراسان رضوی نوشته و تولید شده است. این مجموعه در 8 قسمت 45 دقیقه ای پیرامون جدایی ها است که خواسته و یا ناخواسته برای هرکسی ممکن است پیش آید. اما همیشه راهی برای رسیدن وجود دارد فقط کافی است که دنبال آن راه بگردیم. این سریال با 3 داستان بهم پیوسته پیرامون 3 خانواده است که در مشهد ساکنند.

تنوع لوکیشن ها در شهرهای مشهد مقدس، قوچان، تربت حیدریه، روستای چکنه و جاده های استان از ویژگی ها و جذابیت های این سریال است.

طراحی این سریال از 3 سال پیش آغاز شد و با تصویب طرح مراحل تصویربرداری و تولید «خطّ وصل» با فرمت Full HD از مهرماه سال گذشته آغاز شده بود که با پایان مراحل تصویربرداری وارد مرحله تدوین شده است.

روشنک سه قلعه گی، حسن چودن، حامد یزدی، سحر شفیعی، پرستش سلطانی، امیرحسین رفیعا، امیرعلی دشتبان، ستاره

عظیمی، امیراحسان امیرپور، حمید جانباز، امیر محاسبتی از بازیگران این مجموعه هستند. طراح گریم این سریال بعهده حجت خاکپور، طراحی صحنه توسط امین فاضلی، طراح لباس سمانه سلطانی و مدیرتولید احسان دلدار و همچنین دستیار کارگردان و برنامه ریز علیرضا سنایی می باشد.