سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سریال بین راهی در سمنان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال بین راهی در سمنان کلید خورد


با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان مراحل تصویربرداری " سریال بین راهی" آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان با حضور رمضانعلی شریفی فر مدیر کل صدا و سیمای این مرکز و هیئت همراه مراحل تصویر برداری سریال بین راهی در رستوران کوهپایه گردنه آهوان سمنان آغاز شد. این سریال در 13 قسمت 45 دقیقه ای تهیه و تولید خواهد شد.

اسکندرزاده تهیه کننده و کارگردان این سریال در بازدید رمضانعلی شریفی فر مدیر کل صداوسیمای مرکز سمنان و تعدادی از معاونان و مدیران این مرکز از پشت صحنه این سریال گفت: سریال بین راهی داستان خانواده چهار نفره ای است که مهری مادر خانواده پرستی آن را بعهده داشته که در وضعیت نا به سامانی در تهران زندگی می کنند. مهری مطلع می شود که ملکی در سمنان به آنان ارث رسیده  است و بعد از مراجعه متوجه می شود این ملک رستورانی بین راهی بوده و در کنار جاده واقع شده است.

وی افزود: در این سریال مخاطبان با قصه زائرانی که به این رستوران مراجعه می کنند آشنا خواهند شد.

کارگردان بین راهی بیان داشت: تلاش کرده ایم در تمام قسمت های سریال علاوه بر بازیگران مطرح کشوری از هنرمندان و هنروران استانی نیز بهره مند شویم.

احمد نیک کار معاون سیمای مرکز سمنان هدف از تولید این سریال را تکریم جایگاه مقام زن و مادر دانست و اظهار داشت: در سریال بیم راهی تلاش گردیده با محور قرار دادن زنی که سرپرست خانوار می باشد به بحث تکریم جایگاه زن و مادر پرداخته شود. وی گفت: علاوه بر موضوع گفته شده به قصه زائران آقا امام رضا(ع) که به این رستوران مراجعه می کنند نیز پرداخته شده است.

عوامل سریال :

بازيگران: افسانه ناصري، مزدك رستمي، مهديس ترابي، حسين ايرانفر، بهناز سليماني، مهيا رستمي، ابراهيم ردياني، فريدون امير عبداللهيان، غلامرضا  اردياني، الهه نظري، علي شادكام، مجيد چنگيزيان، غزال رضايي پور، هومن اسدي.

محمد اسكندر زاده تهیه کننده و کارگردان / عباس خالقي: مديرتوليد / مهدي صداقت پور: مدير تداركات / ميثم ابراهيم خاني: مدير تداركات / شهلا مشتاقي: جانشين توليد / بهزاد تقيلو: تداركات / محمد رضا محمدي: تداركات / مدير نورپردازي و تصوير برداري: محمد تقي سپهري / دستيار يك: عليرضا بيات، احمدآقا جانلو، محمد رضا بيات / گروه صدا: عبد الرضا حيدري، ايمان بازيار / طراح گريم: هانيه سادات طاري / مجري گريم: محمد توكلي، مجري گريم: نجمه سادات طاري / طراح صحنه و لباس: خزان افوضي / دستيار صحنه: مجتبي باقري / لباس: فريبا مرسلي / دستيار صحنه: دانيال فوضي / تدوین: جلال حبیب مهر / آهنگساز: سعید پور علی

alt

alt