جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

سریال تلویزیونی حورمت گامی نو در عرصه فیلم سازی - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال تلویزیونی حورمت گامی نو در عرصه فیلم سازی

سریال تلویزیونی حورمت گامی نو در عرصه فیلم سازی

سریال تلویزیونی حورمت گامی نو در عرصه فیلم سازی

سریال 26 قسمتی حورمت که به تازگی از سیمای مرکز آذربایجان غربی بر روی آنتن رفت ، توانست الگوهای فیلم سازی و برنامه سازی استان را یک قدم فراتر ببرد.

پرداخت مناسب سریال تلویزیونی حورمت به مولفه هایی همچون باورهای دینی و سنتی ، آشنایی نسل جوان با آداب و رسوم بومی و ارزش های انسانی ، تقویت فرهنگ و روابط اجتماعی ، سبک زندگی اسلامی ، ایرانی ، انعکاس شایسته ای در مطبوعات استانی داشته است . این سریال به تهیه کنندگی ایرج فتاح در بهار 94 بر روی آنتن رفت که منجر به رضایت بینندگان و جذب مخاطب جوان گردید .

اصغری کارگردان این سریال در خصوص ساخت آن گفت : یکی از شاخصه های این سریال ملودرام بودن آن است که به جذب مخاطب کمک فراوانی داشته که روز به روز با پخش آن تعداد مخاطبان آن افزایش یافت . وی در ادامه گفت : این سریال توانست الگوهای فیلم سازی و برنامه سازی در استان را یک قدم فراتر ببرد چرا که انتظار مخاطبان متفاوت است و ما توانستیم مخاطبان جدیدی از جوانان را به شمار بینندگان شبکه استانی بیافزاییم . اصغری گفت : تلاش مدیران و برنامه سازان صداوسیما براین است که با جذب مخاطب جدید و رعایت معیارها و درک سلایق ؛ مخاطبان قدیمی این شبکه را حفظ نماییم .