سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

سریال خاتون با بازی مهران غفوریان مهمان شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال خاتون با بازی مهران غفوریان مهمان شبکه شما

پخش سریال کمدی اجتماعی «خاتون» به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم از شنبه 13 آذرماه از شبکه شما آغاز می‌شود.

سریال خاتون با بازی مهران غفوریان مهمان شبکه شما

چهار قسمت اول «خاتون» جدی است اما بعد از این، قسمت‌ها طنزمحور می‌شود و از دیگر ویژگی‌های آن تنوع بازیگران، لوکیشن و استفاده از لهجه‌های شیرازی، آبادانی، گیلکی و اصفهانی است. ضمن اینکه اصفهان از زاویه‌ای دیده می‌شود که تا به حال کمتر دیده شده است.
ترانه تیتراژ پایانی این سریال را با صدای سالار عقیلی بر اساس شعری از عبدالجبار کاکایی آماده شده است .
«خاتون» در 27 قسمت با بازی بازیگرانی چون مریم امیرجلالی، هوشنگ حریرچیان، شهرام قائدی، مجید یاسر، مونا فرجاد، مارال فرجاد، حسن اکلیلی، مهدی باقربیگی، محمد فیلی و مهران غفوریان به ایفای نقش می‌پردازند.
«خاتون» داستان شخصیتی به همین نام است که دامادهایش او را تشویق می کنند تا خانه قدیمی اش را خراب کند و به جای آن ساختمانی سه طبقه بسازد تا دامادها هم صاحب خانه شوند. دامادها طبقه مربوط به خودشان را تمام می کنند ولی طبقه خاتون درمیان دعوای همیشگی باجناق ها نیمه کاره می ماند. خاتون که قصد داشت آن ها را خانه دار کند، حالا خودش بی خانه می شود. برخوردها و دعواها سبب می شود که او بی خبر خانه دخترها را ترک کند. غیبت خاتون همزمان می شود با آمدن پیرمردی به نام قلمکار که ادعا می‌کند برای ادای دین چند میلیاردی باید با خاتون ملاقات کند ...
برخی از عوامل اصلی این سریال عبارتند از: نویسنده: مجید شاکرین، تهیه کنندگان: محسن آتش زمزم و مرتضی آتش زمزم، کارگردان: مرتضی آتش زمزم، مدیر برنامه ریزی ودستیار کارگردان: مهرداد یزدانی، مدیرتولید: مجتبی آتش زمزم، جانشین تولید: ابوالفضل آتش زمزم، دستیار دوم کارگردان: سعید منتظری، مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، صدابردار: مسعود اردلانی، طراح گریم: علی اکبر بهادری، طراح صحنه و لباس: امیرحسین مدرس، تدوین: کاووس آقایی، مجری طرح: بهرام زنده دل ثابت.
این مجموعه از شنبه 13 آذرماه هرشب ساعت20 به روی آنتن شبکه شما می‌رود .