سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

سریال ماه رمضان شبکه اصفهان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال ماه رمضان شبکه اصفهان کلید خورد

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «خاتون» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم که در اصفهان انجام می‌شود با بازی مهران غفوریان در این سریال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «خاتون» که با هدف پخش در ماه مبارک رمضان آماده می‌شود، درباره شخصیتی به نام خاتون است که به تشویق دامادهایش؛ خسرو و یوسف، رضایت می‌دهد که خانه‌ قدیمی‌اش را خراب کنند و به جای آن ساختمانی سه طبقه ساخته شود تا دامادها هم خانه‌دار شوند. دامادها طبقه‌ مربوط به خودشان را تمام می‌کنند اما طبقه‌ خاتون در میان دعوایِ همیشگی باجناق‌ها نیمه کاره می‌ماند. خاتون که می‌خواست آن‌ها را خانه‌دار کند حالا خودش بی‌خانه می‌شود. برخوردها و دعواها سبب می‌شود که او، بی‌خبر خانه‌ دخترها را ترک کند. غیبت خاتون همزمان می‌شود با آمدن پیرمردی به نام قلمکار که ادعا می‌کند برای ادای دِینی چند میلیاردی باید با خاتون ملاقات کند.

در این سریال تلویزیونی شهرام قائدی، هوشنگ حریرچیان، مجید یاسر، حسن اکلیلی، مهدی باقربیگی (بازیگر نقش مجید در مجموعه قصه‌های مجید و عضو شورای شهر اصفهان)، مارال فرجاد، مونا فرجاد و مریم امیرجلالی با حضور مهران غفوریان ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از:

کارگردان: مرتضی آتش‌زمزم، نویسنده: مجید شاکرین، مدیر برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: مهرداد یزدانی، مدیرفیلمبرداری: بایرام فضلی، صدابردار: مسعود اردلانی، طراح گریم: علی‌اکبر بهادری، تدوین: کاووس آقایی، طراح صحنه و لباس: امیرحسین مدرس، مجری طرح: بهرام زنده‌دل ثابت، مدیرتولید: مجتبی آتش‌زمزم، جانشین تولید: ابوالفضل آتش‌زمزم، دستیار دوم کارگردان: سعید منتظری، مدیرتدارکات: حمیدرضا حجابی‌زاده، عکس: احمد ریحان و محمد حسین وجدانی، مدیر روابط عمومی: مسعود نجفی، تهیه‌کنندگان: محسن آتش‌زمزم – مرتضی آتش‌زمزم، تهیه شده در شبکه اصفهان با مشارکت شهرداری اصفهان.

 alt

alt