حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

سریال میکائیل - صفحه محتوای سیما

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

سریال میکائیل

Loading the player...

کارگردان: سیروس مقدم

تهیه کننده: الهام غفوری

نویسنده: سعید نعمت الله

بازیگران: علیرضا خمسه، کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبائی و ...

سریال میکائیل از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که هر شب از ساعت 20:20 به مدت 50 دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

میکائیل نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم با مشارکت ناجی هنر است این مجموعه تلویزیونی توانست تندیس برتر و دیپلم افتخار بهترین فیلم جشنواره فیلم و سریال های پلیسی مسکو را از آنِ خود کند.

رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل، به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر، عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه بر حمایت‌های مردم، دل به دریا می‌زند و...

رشید (کامران تفتی): او نسبت فامیلی با میکائیل دارد و شوهر خواهر اوست، اما عقده‌هایی از میکائیل در دل دارد که کم‌کم به سمت مخالف پلیس قصه ما و در جبهه شر قصه قرار می‌گیرد. او تا آخرین لحظه سعی می‌کند خودش را در این جبهه نگه دارد، اما... .

آقاخان (علیرضا خمسه): آقاخان مردی با ظاهر موجه و دست به خیر است ولی در پشت سر صفاتی شیطانی دارد. آقاخان بسیار کاراکتر خطرناکی است که همه باید از او دوری کنند.

یاس (بهنوش طباطبایی): یاس زن مستقلی است که روی پای خود ایستاده است که زمانی همسر خوبی داشته است. در واقع همسر او به اشتباه کشته می‌شود و یاس سعی می‌کند با تدبیر ضمن احقاق حق خود از این اتفاق پایه‌های آرامش زندگی‌اش را در آینده فراهم کند. یاس کاراکتری جذاب و دوست‌داشتنی است و... .

میکائیل (کامبیز دیرباز): میکائیل پلیسی است که به لحاظ تفکر و نگاه، تفاوت‌هایی با سایر پلیس‌ها دارد که تاکنون دیده‌ایم. او معتقد است هر کجا که حقی ناحق می‌شود باید از مظلوم دفاع کند. هرچند که او در حال انجام مأموریت نباشد. دیدگاه میکائیل این است که هر قانون و تبصره‌ای که وجود دارد، عمومی است. او معتقد است در منطقه‌ای که درصد خشونت بالاست و اشرار حضور دارند پلیس ما باید با ماهیتی وارد عمل شود که بتواند اشرار را بر سر جایشان بنشاند. دیگر شاید لحن مودبانه او جواب ندهد. میکائیل یک پلیس شجاع و با اراده و عاشق است.

سال تولید: 1395