جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

سریال ها و فیلم های جذاب را از شبکه شما ببینید - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال ها و فیلم های جذاب را از شبکه شما ببینید

پخش سریال های پدرام و پدربزرگ، آجی بال و قطعه گمشده

 

سریال ها و فیلم های جذاب ایرانی در ایام نوروز در ساعت های مختلف از شبکه شما روی آنتن می رود.

دکتر قاسمی مدیر شبکه شما در این باره گفت: سریال های ایرانی در باکس های مختلف صبحگاهی، عصرگاهی و شبانگاهی برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سریال های پدرام و پدربزرگ، شوق پرواز، آجی بال به زبان ترکی با زیرنویس فارسی، قطعه گمشده به ترتیب ساعت های 9، 11:45، 18 و 23 روی آنتن می روند.

قاسمی با اشاره به اینکه باکس ویژه برای فیلم های سینمایی در شبکه در نظر گرفته است تصریح کرد: مخاطبان شبکه شما می توانند فیلم های تلویزیونی و سینمایی دا ...آنا ...مادر، کوچه پشت کلانتری، سین هشتم، سین نهم، سین دهم، اشنوگل، بابابهار، بادیگارد، کفش های میرزانوروز، ایستاده در غبار، خواستگار محترم، تحفه هند، پاکباخته، به روح پدرم، اخراجی ها2، زاپاس، ناردون، قندون جهزیه و ماجرای نیمروز را هر روز ساعت 15 تماشا کنند.

 

 

مدیر شبکه شما در خصوص سریال " پدرام و پدر بزرگ " گفت: این سریال به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی میرعابدینی کاری از شبکه استانی صدا و سیمای گلستان و با حضور بازیگرانی همچون جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، احمدرضا اسعدی، رامتین خدا پناهی، زهرا امامی و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و امین سیبانی است که در ایام نوروز راس ساعت ۹:۰۰ از شبکه شما پخش می شود. این سریال در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای با موضوع اجتماعی خانوادگی و مخاطب خاص کودک و عام در قالب یک ماجرای داستانی به معرفی آیین ها و آداب و رسوم اقوام گلستانی می پردازد.

 

 

وی با اشاره به پخش مجدد سریال شوق پرواز در ساعت 11:45 ابراز داشت: شبکه شما سریال «آجی بال» را نیز به زبان ترکی و با زیرنویس فارسی برای مخاطبان هر روز ساعت 18 پخش خواهد کرد. این سریال حکایت جوان ۳۰ ساله‌ای به نام بابک است که سودای شهرت و درآمد از طریق انتشار آلبوم موسیقی دارد؛ اما با بحران مالی خود و خانواده‌اش مواجه می‌شود . بابک نهرین، فاطمه شکری، سنا پورسعیدی، غلامرضا باقری‌توفیقی، زکیه کریمی، بهمن تقی‌پور، زیبا فرج‌اللهی بازیگران، نادر محمدپورساعی‌ور نویسنده و تهیه کننده و قربانعلی طاهرفر کارگردان این سریال هستند.

 

 

قاسمی با بیان اینکه سریال ویژه قطعه گمشده در صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شده و در ایام نوروز هر شب ساعت 23 و تکرار آن روز بعد ساعت 14 از شبکه شما پخش خواهد شد ادامه داد: تهیه کننده این سریال حسین سنگسری و کارگردان روح الله فخروست و اسماعیل محرابی ، سوگل طهماسبی، اردلان شجاع کاوه، آتش تقی پور، کامیارشکیبایی، مینا نوروزی فر و اشکان اشتیاق بازیگران آن هستند. این سریال روایت جوانی مبتکر به نام امیرعلی است که آرزوی ساخت یک ماشین را دارد ولی بخاطر وضع نامناسب مالی موفق نمی شود اما در نهایت با حمایت خانواده و کمک مسئولان موفق می شود خودرو را بسازد.