جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

سریال" وقت صبح “ سیمای مرکز سمنان در صدر سریال های دهه اول محرم شبکه های سراسری سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال" وقت صبح “ سیمای مرکز سمنان در صدر سریال های دهه اول محرم شبکه های سراسری سیما

سریال

 

مینی سریال " وقت  صبح" در نظر سنجی بعمل آمده بیشترین درصد رضایت مندی مخاطبان را در سطح کشور کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان،  فاطمی رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیما ضمن اعلام این خبر افزود: سریال " وقت صبح" که در دهه اول محرم امسال از شبکه اول سیما پخش شد با 67/7 درصد رضایت مندی مخاطبان پربیننده ترین سریال شناخته شده و رتبه اول را به خود اختصاص داد.

در دهه اول محرم امسال 79/8درصد از مخاطبان بیننده برنامه های رسانه ملی اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه ، سخنرانی، برنامه های ورزشی و اخبار بوده اند که در این میان 70/9 درصد از بینندگان دست کم یکی از سریال ها و ویژه برنامه های محرم سیما را به تماشا نشسته اند.

مینی سریال " وقت صبح " از تولیدات سیمای مرکز سمنان  است که به کارگردانی جواد میرزا آقازاده با فضایی معنوی و نگاه به مسائل اجتماعی در محله های قدیمی شهر تاریخی سمنان تصویربرداری شده است.

 این سریال که به تهیه کنندگی عمار خطی و جواد میرزا آقا زاده و به سفارش مرکز سیمای استانها تولید شده است، قصه روحانی جوانی را روایت می کند که در موقعیت انتخابی قرار می گیرد و این انتخاب او را با چالش هایی مواجه می سازد.

 کاوه خداشناس، نسرین نصرتی، کاظم هژیرآزاد، نگار حسن زاده، صدف بهشتی، سلمان خطی، محمد یگانه، پژمان یاوری، لی لی فرهادپور، حسین صفریان، پناه باقریان، آیسان والی و عزت الله جامعى ندوشن بازیگران سریال "وقت صبح"هستند.