جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سریال "کوی افلاک" در آستانه پایان تصویربرداری - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال "کوی افلاک" در آستانه پایان تصویربرداری


سریال 13 قسمتی کوی افلاک از تولیدات شبکه افلاک روز های پایانی تصویر برداری خود را سپری می کند.

 سید امیر حسین هاشمی گیلان تهیه کننده این سریال در گفتگو با روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ضمن اعلام این خبر افزود: این سریال در 13 قسمت 40 دقیقه ای برای پخش از شبکه افلاک و شبکه شما آماده می شود .

وی افزود: کار تصویر برداری این سریال در روزهای آغازین فصل پاییز در مجتمع فرهنگی تفریحی چهارده معصوم (ع) معروف به بام خرم آباد آغاز شد و تا به حال علاوه بر این لوکیشن از لوکیشن های دیگر مثل خانه های قدیمی و تاریخی شهر خرم آباد و برخی از جاذبه های طبیعی و تاریخی استان لرستان نیز در تصویر برداری سریال استفاده شده است .

 هاشمی گیلان از آماده پخش شدن این سریال برای ایام نوروز 92 خبر داد و افزود: بعد از مراحل پایانی تصویر برداری که تا یک هفته دیگر به طول خواهد انجامید، مرحله تدوین آن آغاز شده و نهایتا برای ایام نوروز 92 آماده پخش می شود .

 این گزارش حاکیست در داستان این سریال زیور پس از سال ها دوری از خرم آباد به خاطر گذراندن طرح پزشکی دخترش مریم به خرم آباد می آید، او در زادگاه خود که خاطرات زیادی از آن دارد به خانه ای می رود که متعلق به رحمت اله پسر عمویش و نامزد سابقش بوده، رحمت اله از صادر کنندگان عسل است که در ویلایش با کمک چندین کارگر تولیدی عسل دارد. ایمان پسر رحمت اله مهندس معماری است که  طراحی و اجرای زیبا سازی مجتمع  چهارده معصوم (ع) (بام خرم آباد) را انجام می دهد، ایمان هم که از جریان قدیم بین پدر و دختر عمومی پدرش (زیور) که همان نامزد سابق پدرش بوده خبر ندارد و ....

کارگردانی این کار را کارگردان نام آشنای صدا و سیمای مرکز لرستان آقای سید محمد سیف زاده که آثار سینمایی مانند آخرین تکسوار ایل و سریالهای موفقی مانند دیار به یاد ماندنی در کار نامه دارد انجام می دهد. مدیر تصویر برداری این سریال آقای سعید رشنوییان و صدابردار آن مجید بلوری است. برخی بازیگران آن حجت اله علیپور- غلام لطفی- هادی سعادتی- سرور سالاروند- مینا سپهوند- فرحناز فزونخواه- باقر مرادی- مهدی شجاعی – فریده دوشابی و.....هستند.

alt

alt