جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سریال گذشته ای در آینده به نام "بازگشت" - صفحه محتوایی خبر

 

 

سریال گذشته ای در آینده به نام "بازگشت"

سریال گذشته ای در آینده به نام

 

سریال "بازگشت" به  کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری در 13 قسمت 40 دقیقه ای  در صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این سریال داستان شخصی به نام سعید شریفی مستندساز جانبازی است که در زمان جنگ فیلم های مستند می گرفته و در سال های آخر جنگ او به اسارت دشمن در آمده است، او بعد از آزاد شدن با همسر امیرحسین یکی از دوستان همرزمش که شهید شده است ازدواج می کند .
سعید قبل از اسیر شدن خود نامه ای برای همسر یکی از همرزم های خود می نویسد که آن نامه هیچگاه به دست گیرنده نمی رسد، سال ها بعد در بازسازی ساختمانی در اهواز یک کوله پشتی از نامه پیدا می شود که پراز نامه های رزمنده های دفاع مقدس است که نامه ی سعید شریفی هم در بین آن نامه ها است.
حال این نامه در طول داستان زندگی سعید را دچار حوادثی می کند که باعث می شود سعید باحقایق گذشته ی خود روبرو شود و او به نگرشی از شخصیت خود برسد و ادامه داستان...
سریال "بازگشت" هم اکنون در مرحله تصویربرداری می باشد و تا پایان شهریور به طول می انجامد، این سریال بر اساس تفاهم نامه ای با سپاه نینوای استان در خصوص برگزاری اجلاسیه  4000شهید گلستان در حال ساخت می باشد.
حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، امین گلستانه، قاسم زارع، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، و نسرین نکیسا بازیگران اصلی این سریال هستند.