جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

سری دوم «سرزمین ایرانیان» ساخته می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

سری دوم «سرزمین ایرانیان» ساخته می‌شود

مراحل ساخت سری دوم مجموعه «سرزمین ایرانیان» برای پخش از شبکه شما آغاز شد.

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی سرزمین ایرانیان از آغاز مراحل ساخت سری دوم این مجموعه تحت عنوان سفرنامه سرزمین ایرانیان برای پخش از شبکه شما خبر داد.

مهدی قره کولچیان تهیه‌کننده این برنامه با اعلام این مطلب افزود: در پخش سری اول این مجموعه برنامه در ایام نوروز سال 92 توانستیم رضایت مخاطبین تلویزیونی را به همراه داشته باشیم این بار هم در صدد آن هستیم سبک خاصی را به اجرا گذاشته که بتوانیم مخاطبین تلویزیونی را از هر گروه سنی  جذب کنیم.

وی ادامه داد: کشور ایران یکی از پر جاذبه‌ترین مناطق توریستی جهان محسوب می‌شود چه از لحاظ قدمت، آثار باستانی، تاریخ تمدن و فرهنگ، به همین دلیل سعی کردیم تا با در دست داشتن این امتیازات، طرحی را ارایه کنیم که به شناخت هر چه بهتر کشور پهناور ایران دست یابیم. به همین دلیل برنامه بزرگی به نام جشنواره ملی و فرهنگی، هنری سرزمین ایرانیان را طراحی کردیم که یکی از بخش‌های اصلی آن سفرنامه است. تهیه کننده مجموعه سرزمین ایرانیان از حضور شخصیت‌های فرهنگی هنری و چهره‌های نامدار در این سفرنامه خبر داد و  افزود: در بخش‌های از مجموعه سرزمین ایرانیان که به شکل سفرنامه است، با همراهی گروهی از مسافران سفری خواهیم داشت به نقاط گردشگری استان‌های مختلف کشور و به گشت و گذار در مناطقی می‌پردازیم که از بُعدهای مختلف جذابیت خاصی را به همراه دارد.

alt

قصد داریم تمامی این لحظات هیجان‌انگیز و شادی‌آور را در قالب یک سفرنامه تصویری و تلویزیونی به بینندگان شبکه تلویزیونی «شما» بصورت ویژه‌ای تقدیم کنیم. به عبارتی در این سفرنامه درصدد هستیم در کنار ایران‌گردی به ایران‌شناسی نیز  بپردازیم.

وی از اجرای آیتم‌های طنز، موسیقی‌های سنتی و ملی، برگزاری مسابقه با اهدای هدایای ارزشمند در این برنامه خبر داد و افزود: نزدیک به دو سال است گروه تهیه، مقدمات گسترده‌ای را برای برنامه‌ریزی و ساخت جشنواره ملی فرهنگی و هنری سرزمین ایرانیان انجام داده است و هم اکنون در حال آماده سازی تدارکات سفر هستیم تا بزودی سری دوم مجموعه سرزمین ایرانیان راد در قالب سفرنامه به بینندگان شبکه شما تقدیم کنیم.