جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سفر استانی ریاست جمهور در قاب سیمای خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

سفر استانی ریاست جمهور در قاب سیمای خراسان رضوی

در  یکصدمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان خراسان رضوی و در دور چهارم سفر ایشان به این استان، سیمای خراسان رضوی در یک تلاش شبانه روزی همگام و همراه با رئیس جمهور، پوشش رسانه ای این سفر را با  گروههای  های متعدد تولیدی ، فنی و پشتیبانی بر عهده گرفته است.

سیمای خراسان رضوی با 9 اکیپ پرتابل تلویزیونی برای پوشش 26 سفر شهرستانی رئیس جمهور، استقرار یک واحد سیار تلویزیونی در نمایشگاه  بین المللی مشهد برای پوشش جشنواره خدمت با حضور همه استان های کشور و ارائه   دستاوردهای سفرهای استانی و مصوبات  سفرهای ریاست جمهوری در استان ها  ، استقرار یک واحد سیار تلویزیونی در ساختمان صبا، پوشش تصویری دیدارها و جلسات رئیس جمهور در شهر مشهد ، استقرار یک واحد سیار تلویزیونی در حرم مطهر رضوی (ع) برای پخش سخنرانی روز اول ایشان، استقرار یک اکیپ  با 3 دوربین به طور همزمان در مراسم افتتاحیه  جشنواره ملی خدمت، فعال بودن دو  استودیوی تلویزیونی در مرکز برای پوشش تولیدات  گروههای  تلویزیونی این مهم را انجام می دهند.

همچنین برنامه تلویزیونی در مسیر خدمت به مدت 50 دقیقه به بازتاب سفر رئیس جمهور به مشهد و شهرستان های استان هر شب در طول سفر  پخش می شود. در این برنامه گزارشهایی از نمایشگاه، مردم و بازتاب  این سفر پخش می شود.

alt 

برنامه شبانه مهتاب سیما نیز از ابتدا تا پایان سفر رئیس جمهور و هیأت همراه به خطه خورشید هر شب از نمایشگاه ملی خدمت به صورت زنده پخش می شود.

پخش دو برنامه تلویزیونی به صورت زنده، صبح و بعد از ظهر از نمایشگاه در زمان 6 روز سفر رئیس جمهور به استان از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی نیز از دیگر اقدامات مرکز است.

ارتباط با شبکه های سراسری سیما از استودیوهای  تلویزیونی  مرکز  و نمایشگاه با وزرا، معاونین و بررسی عملکرد مصوبات استانی  سفرها  نیز صورت می گیرد.

 گفتنی است مسابقه بزرگ خدمت  با پرسش از مخاطبان مبنی براینکه مهمترین دستاورد سفرهای استانی چه بوده است در برنامه های  شبکه استانی سیمای خراسان رضوی  با استقبال مردم روبرو شده  و پاسخ های متعددی را در این سامانه به همراه داشته است .

واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خراسان رضوی نیز با گروه های متعدد خبری مستقر در استانداری، حرم مطهر رضوی، نمایشگاه، ادارات و سازمانهای خبری  و همراه رئیس جمهور  با  خبرنگاران واحد خبر و خبرنگاران آزاد 27 شهرستان استان و  تصویربرداران و ... به پوشش خبری گسترده این سفر می پردازد. ارتباط با شبکه های خبری در ساعات 9 صبح، 14 نیمروزی و 21 شبکه های سراسری و استان از جمله برنامه های پوشش سفر رئیس جمهوری  صدا وسیمای خراسان رضوی است.