سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

سفر به سال های انقلاب با فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

سفر به سال های انقلاب با فیلم های آخر هفته شما

دو فیلم هامین و در اعماق خطوط با داستان هایی از دوران  انقلاب پنجشنبه 19 بهمن و جمعه 20 بهمن از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،هامین به تهیه کنندگی سید مهدی هاشمی و کارگردانی افشین علیزاده به سفارش صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان تولید شده است که پنجشنبه 19 بهمن ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

این تله فیلم به محصول استراتژیک منطقه بلوچستان یعنی خرما می پردازد و به داستانی که به سال 56 برمی گردد پیوند می خورد .

تمامی عوامل و بازیگران این فیلم بومی استان سیستان و بلوچستان هستند.

روز جمعه 20 بهمن نیز ساعت 13 فیلم در اعماق خطوط پخش می شود.  این فیلم بر اساس قصه ای واقعی مربوط به نوجوانی است که در اواخر دهه پنجاه به منظور کسب معاش از یزد به تهران مهاجرت می کند و در آنجا در کنار فعالیت های روزمره آموزش خوشنویسی را نیز فرا می گیرد. وی تحت تاثیر استاد خود وارد مبارزات سیاسی بر علیه حکومت پهلوی شده و پس از تعقیب و گریزهای بسیار توسط ساواک دستگیر می شود . در جریان باز جوئی ها، دستی که این جوان با آن خوشنویسی می کرده آسیب می بیند و این موضوع سرآغاز تغییرات در زندگی وی می شود .

این فیلم از تولیدات صدا و سیمای یزد و به تهیه کنندگی  علی اکبر بکتاشیان و کارگردانی محمد صادق بکتاشیان تولید و در آن بازیگرانی همچون حسین سلیمانی،جهانبخش سلطانی،رحمان باقریان،رضا مولایی،مهدی صباغی،اسماعیل پوررضا،سیامک احمدی،اصغر شریعتی،فریبا طالبی،حمیدرضا نعیمی،محسن بابایی،ژاله کاظمی،افشین محمودی ایفای نقش کرده اند


 alt

alt