جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹

سلام به درگاه حضرت معصومه (س) با صدای مقام معظم رهبری/ «کریمانه» ویژه‌برنامه شبکه شما برای دهه کرامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

سلام به درگاه حضرت معصومه (س) با صدای مقام معظم رهبری/ «کریمانه» ویژه‌برنامه شبکه شما برای دهه کرامت

سلام به درگاه حضرت معصومه (س) با صدای مقام معظم رهبری/ «کریمانه» ویژه‌برنامه شبکه شما برای دهه کرامت


جواد سعادتمند تهیه‌کننده برنامه «کریمانه» ویژه دهه کرامت از سیمای مرکز قم که هر روز روی آنتن شبکه شما می‌رود در خصوص ویژگی‌های این برنامه گفت: هر سال به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت از روز میلاد حضرت معصومه (س)، کریمه اهل بیت (ع) از حرم متبرک آن بانوی بزرگوار ویژه‌برنامه‌هایی را تدارک می‌بینیم که پخش و در نهایت به روز میلاد امام رضا (ع) منتهی می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی شبکه شما؛ او افزود: امسال هم بنا را بر این گذاشتیم تا «کریمانه» از حرم مطهر حضرت معصومه (س) پخش شود؛ بر همین اساس از روز گذشته یعنی سه‌شنبه که اولین روز دهه کرامت بود این ویژه‌برنامه از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۲۵به مدت ۵۵ دقیقه روی آنتن شبکه شما رفت.
سعادتمند در خصوص شروع ویژه «کریمانه» بیان کرد: هر روز سلام به حضرت معصومه (س) که توسط مقام معظم رهبری قرائت می‌شود آغازگر برنامه است و بعد از آن وارد برنامه می‌شویم و شاهد بخش‌های مختلف آن هستیم.
او با اشاره به مکان پخش «کریمانه» خاطرنشان کرد: این برنامه از امروز چهارشنبه تا جمعه از استودیویی واقع در صدا ‌سیمای مرکزقم پخش خواهد شد.
سعادتمند ادامه داد: اجرای این برنامه را دو تن از مجریان مرکز قم آقایان علی ناصری و حامد خانی برعهده دارند. همچنین ما هر روز در «کریمانه» میزبان خانم‌های خادم حضرت معصومه(س) نیز هستیم. به علاوه از شاعره‌هایی که در وصف اهل بیت و حضرت معصومه (س) سروده‌اند دعوت به عمل آمده است تا اشعار خود را در برنامه بخوانند.
او در پایان از حضور مداحان در «کریمانه» صحبت کرد و گفت: مداحان نام‌آشنای کشور آقایان حیدرزاده، مالکی و حسین‌زاده و ... که جزو مداحان کشوری هستند هر روز به مولودی‌خوانی می‌پردازند. کلیپ‌ها و آیتم‌های دیگر نیز جزو تدارکات در نظر گرفته شده برای این برنامه است.
ویژه‌برنامه «کریمانه» کاری از  سیمای مرکزقم به تهیه‌کنندگی جواد سعادتمند است که از سه‌شنبه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۲۵ و جمعه از ساعت ۱۷ الی ۱۷:۵۵ از شبکه شما پخش می‌شود.