جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

سهرابی: برای پاسداشت و حفظ هنر توجه به هنرمندان ضروری است - صفحه محتوایی خبر

 

 

سهرابی: برای پاسداشت و حفظ هنر توجه به هنرمندان ضروری است

عیادت مدیر کل صدا و سیمای فارس از هنرمند پیشکسوت تئاتر ، تلویزیون و سینما

سهرابی: برای پاسداشت و حفظ هنر توجه به هنرمندان ضروری است

در پی بیماری و بستری شدن استاد رحیم هودی در یکی از بیمارستان های شیراز، مدیر کل صدا وسیما ضمن عیادت از وی در جریان آخرین وضعیت سلامت ایشان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، استاد رحیم هودی پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما چند روز قبل در پی عارضه تنفسی به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

در این ملاقات که خانواده این هنرمند و مسئولان بیمارستان نیز حضور داشتند، سهرابی با اشاره به جایگاه هنرمند در جامعه و نقش آن ها در پیشبرد فرهنگ و هنر استان و کشور، استاد رحیم هودی را یکی از سرمایه های کشور خطاب کرد و گفت برای پاسداشت و حفظ هنر توجه به هنرمندان ضروری است.

وی صدا و سیما را خانه اول هنرمندان دانست و با اشاره به جلسه خود با جمعی از هنرمندان از جمله آقای هودی، ادامه این تعامل و فراهم کردن بستر لازم برای حضور هنرمندان بویژه پیشکسوتان را خواستار شد.

استاد رحیم هودی نیز با قدردانی از حضور مدیر کل صدا و سیما، توجه مسئولان به جامعه هنری را توجه به هنر و ارج گذاری به آن دانست و با ابراز خوشحالی از این ملاقات، صدا و سیما را سازمانی بزرگ و فرهنگ ساز خواند که منشاء اثر است و گفت همه باید به صدا و سیما برای رسیدن به اهداف فرهنگی و اجتماعی آن کمک  کنیم.