سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سه انتصاب در صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

سه انتصاب در صدا و سیمای مرکز زنجان

مرتضي صفري مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در احکام جداگانه صديقه سرداري را به عنوان مدير طرح و برنامه ريزي، گلعلي موسوي را به عنوان مدير اطلاعات و ارزيابي و علي قشمي را به عنوان مدیر واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای مركز زنجان منصوب کرد.

مدير كل مركز زنجان در اين مراسم با اشاره به واگذاری وظایف و مسئولیت به همکاران گفت: مسئولیت، امانت و وظیفه سنگینی است که به افراد متعهد و متخصص سپرده می شود و باید تمام تلاش برای حفظ امانت و انجام وظیفه به کار گرفته شود.

مرتضی صفري تلاش برای تحقق اهداف افق رسانه و تولید آثار فاخر و ماندگار را از اولویت برنامه ها دانست که مدیران واحدها باید به نحو شایسته و دقيق به این امر بپردازند.

وي مهم ترين رویکرد صدا و سيما در حوزه هاي مختلف را نگاه دلسوزانه و مستقل نسبت به موضوعات مختلف عنوان کرد و گفت: در این میان رسانه ملی در تلاش است با تقویت حوزه هاي پشتيبان توليد بتواند آثار فاخر و ماندگار توليد نمايد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان بيان كرد: درک صحیح از موقعیت رسانه و داشتن نگاه مسئولانه و تکلیف گرایانه به موضوعات توام با داشتن انگیزه کاری می تواند تاثیر فراوانی در انتقال پیام به مخاطب داشته باشد.

در پايان مدير كل صدا و سيماي مركز  زنجان ضمن تشكر از مسئولين قبلي اين واحدها، احكام مديريت اين 3 واحد را به مديران جديد اهدا نمود.

alt

alt