جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سه انتصاب در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سه انتصاب در مرکز مهاباد

سه انتصاب در مرکز مهاباد

سه انتصاب در مرکز مهاباد

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در مراسم تودیع و معارفه جمعی از مدیران مرکز گفت: نباید فقط ضعف ها را دید بلکه باید به داشته هایمان نیز ایمان داشته باشیم و از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود به بهترین شیوه استفاده نماییم.

مدیر کل مرکز مهاباد با تبیین جایگاه مسئولیت در نظام اسلامی گفت: مسئولیت امانت وظیفه سنگینی است که به افراد آگاه و وظیفه شناس سپرده می شود و امانتدار هم باید تمام تلاش خود را برای حفظ امانت و انجام وظیفه به کار گیرد.

قوی بنیه صداقت، حسن خلق، تعهد و وجدان کاری را از ویژگی های یک مدیر موفق و شایسته برشمرد و افزود: مسئولان باید با نیت خالص تمام مساعی خود رابرای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکار گیرند.

مدیر کل مرکز شناخت مسیر، ظرفیت ها و لوازم کار در حوزه فردی و اجتماعی و بروز بودن را رمز موفقیت رسانه دانست و افزود: برای مقابله با هجمه های استکبار جهانی در فضای رسانه ای که از هیچ توطئه ای علیه کشورمان فروگذار نیستند باید تلاش کنیم با برنامه ریزی دقیق، هدفمند وتهیه وتولید پیام های تاثیرگذار رسانه‌ای پیشرو باشیم.

در ادامه این مراسم مدیر کل مرکز ابراهیم درخشنده را به عنوان مدیر سیما، سلیمان جنگلی به عنوان مشاور مدیر کل در امور اجرایی و شهناز ابوبکری به عنوان مشاور امور بانوان مرکز منصوب کرد.