جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سه معارفه در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سه معارفه در مرکز مهاباد

ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در جلسه شورای مدیران مرکز، مدیران اداری- مالی، پخش سیما و مسئول امور ورزشی مرکز را منصوب نمود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در مراسم تکریم و معارفه مدیران مرکز با بیان این که واگذاری مسئولیت یعنی فرصتی برای خدمت، وفای به عهد، رفع مشکلات و متعهد بودن به تبیین و تشریح مسئولیت و جایگاه آن در دین اسلام پرداخت و گفت: آنچه در اسلام هست مسئولیت است و هرچه مسئولیت بالاتر باشد باید بهتر و بیشتر پاسخگو و متعهد باشیم تا امورات محوله را به نحو احسن به سرانجام برسانیم.  

 مدیر کل مرکز افزود: مسئولیت یکی از نعمت های خداوند است که برای رفع مشکلات بندگان خدا به ما واگذار می شود که باید با انجام وظایف و خدمت به خلق خدا آخرت خود را آباد کنیم.

 امان اللهی به مدیران توصیه کرد با همدلی و هماهنگی و برنامه ریزی صحیح و با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی) و ذائقه مخاطبان سعی در پیشبرد اهداف سازمان و نظام نمایند و با تعقل و تعهد و آسیب شناسی  به صورت حرفه ای و عمقی برنامه سازی نمایند.

در پایان جلسه از طرف مدیر کل مرکز، احکام خسرو خضری، سرپرست امور اداری مالی با حفظ سمت، مسعود قنبری سرپرست پخش سیما و ایرج عباس زاده مسئول امور ورزشی مرکز داده شد.

alt