جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سیزدهم آبان، تجلی «حماسه حضور» - صفحه محتوایی خبر

 

 

سیزدهم آبان، تجلی «حماسه حضور»

سیزدهم آبان، تجلی «حماسه حضور»

 

«حماسه حضور» ویژه برنامه سیمای جهان بین همزمان با سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: این برنامه همزمان با روز دانش آموز با هدف نمایش استکبارستیزی مردم استان با رویکرد استکبار جهانی و امت اسلامی و بیان استکبار ستیزی در مکتب امام خمینی و مکتب ولایت فقیه تولید و پخش می شود.

از جمله بخش های متنوع «حماسه حضور» می توان به کارشناس، سرودهای حماسی و ملی، بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب، ارتباط مستقیم با دو واحد سیار مستقر در سطح شهر و پوشش راهپیمایی13 آبان در شهرکرد، ارتباط تلفنی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و همچنین ارتباط زنده اینترنتی با خبرنگاران آزاد در شهرستان ها برای انعکاس راهپیمایی مردم در نقاط مختلف استان اشاره کرد.

حمید علیدوستی تهیه کننده بخش استودیویی و هوشنگ رحیمی و صالح جلیلی تهیه کنندگان سیار مستقر در مسیر راهپیمایی در سطح شهرکرد هستند و این برنامه با اجرای ابوالفضل هادی پور از ساعت8:30 دقیقه روز سیزدهم آبان به مدت180 دقیقه از شبکه استانی پخش می شود.

سیمای جهان بین همچنین قبل از روز سیزدهم آبان در برنامه های روتین خود از جمله «شب های بام ایران» و «زیر یک سقف» و اختصاص یک روز کامل برنامه «چشم انداز» به این موضوع؛ به فضاسازی برای این مناسبت ملی می پردازد.