جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سیزدهم آبان، تجلی حماسه ای دیگر از ملت استوار - صفحه محتوایی خبر

 

 

سیزدهم آبان، تجلی حماسه ای دیگر از ملت استوار

سیزدهم آبان، تجلی حماسه ای دیگر از ملت استوار

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری ویژه برنامه های متنوعی را همزمان با سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: شبکه استانی سیمای جهان بین در ویژه برنامه «ملت استوار» با رویکرد نمایش استکبارستیزی مردم استان و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و ولی فقیه، با گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان، راهپیمایی این روز در شهرکرد را به صورت زنده پخش خواهد کرد.

از جمله بخش های برنامه «ملت استوار» می توان به مباحث کارشناسی، سرودهای حماسی و ملی، بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب، ارتباط مستقیم با واحدهای سیار مستقر در سطح شهر و پوشش راهپیمایی13 آبان در شهرکرد، ارتباط تلفنی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و همچنین ارتباط زنده اینترنتی با خبرنگاران آزاد در شهرستان ها برای انعکاس راهپیمایی مردم در نقاط مختلف استان اشاره کرد.

این برنامه به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی و با اجرای ابوالفضل هادی پور و زهرا کریم زاده از ساعت8:30 دقیقه روز سیزدهم آبان از شبکه استانی پخش می شود.

رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه «حماسه ای دیگر» به تبیین نقش و جایگاه حماسه روز سیزدهم آبان سال1358 در پیشبرد اهداف والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می پردازد.

این برنامه در بخش های گفتار موضوعی، معرفی کتاب، ارتباط با گزارشگران مستقر در مسیرهای راهپیمایی مرکز استان و شهرستان ها، کلام مقام معظم رهبری، صداهای ماندگار و سخن بزرگان در مورد یوم الله13 آبان به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی و با اجرای زهرا خنکداری از ساعت9:15 دقیقه از صدای مرکز چهارمحال و بختیاری پخش می شود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم در بخش های خبری شب قبل از سیزدهم آبان، در ارتباط تلفنی با رئیس شورای هماهنگی استان و اعلام مسیرهای راهپیمایی و دعوت مردم برای حضور در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به استقبال این یوم الله می رود و پوشش اخبار و برنامه های مرتبط با این روز و انعکاس راهپیمایی شهرکرد و سی نقطه دیگر از استان با همکاری خبرنگاران آزاد از دیگر اقدامات این معاونت به شمار می رود.

معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید موشن گرافیک، پوستر، گزارش ویدئویی، پادکست، عکسواره مردمی، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و وب سایت، بارگذاری برنامه های تولیدی و تأمینی در وب سایت، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه، روز سیزدهم آبان را گرامی خواهد داشت.