جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

سیمای نور« خانه دوستی » بنا می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

سیمای نور« خانه دوستی » بنا می کند

تصویر برداری سریال تلویزیونی «خانه دوستی» که در 26 قسمت 35 دقیقه ای به سفارش سیمای قم (نور) تهیه می شود، به نیمه رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم،« خانه دوستی » ماجرای فرزند شهیدی است که با مشورت و همفکری پدربزرگ خود، خانه قدیمی وی را به یک مجموعه فرهنگی تبدیل می کند و پس از راه اندازی این مؤسسه فرهنگی، عده ای از جوانان محل در آن مشغول فعالیت می شوند و در ادامه سریال ماجرای زندگی هر کدام از این افراد ، به داستان یک قسمت از این سریال تبدیل می گردد.

خانه دوستی که به تهیه کنندگی سید امیر طباطبایی و احمد فیضی و کارگردانی احمد فیضی تهیه می شود، با نگاهی طنز به مسائل فرهنگی و اجتماعی می پردازد .

نیمی از تصویربرداری این سریال تلویزیونی که از فروردین ماه سال جاری در شبکه نور آغاز شده است،به پایان رسیده و پیش ینی می شود  تا پایان خرداد ادامه خواهد یافت .

محمد عمرانی، عمار تفتی، حمیدرضا فلاحتی، عباس محبوب، عباس صفا، نیکا خسروآبادی، هومن ستوده، ماشاء ا... شاهمردانی زاده، علی فرحناک و خیام وقار کاشانی در این سریال ایفای نقش می کنند و سید علیرضا حسینی به عنوان نویسنده، رضا زینعلی در سمت مدیر تصویربرداری ، آلما سعادتی فر  - برنامه ریز و دستیار اول کارگردان، مسعود جعفری - طراح صحنه و لباس، رضا بنایزدی - صدابردار و علی اکبر حسن زاده- تدوین این سریال رابرعهده دارند.

alt

alt