جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سیمای همدان یازده ساله شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

سیمای همدان یازده ساله شد

به مناسبت 27 شهریور یازدهمین سالگرد افتتاح شبکه استانی سیمای این مرکز ویژه برنامه ای با حضور مهندس حسین میسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان به صورت زنده به مدت 45 دقیقه از شبکه استانی سیما تهیه و پخش گردید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، حسین میسر در این برنامه گفت: تعدد شبکه های ملی و استانی ظرفیت بسیار بالا و مغتنمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان افزود: قومیت های مختلف، گویش های متفاوت، حضور علما و بزرگان دینی، فرهیختگان در رشته های مختلف، جاذبه های گردشگری از سرمایه های بزرگ استان همدان به شمار می رود که رسانه ملی و استانی بایستی به خوبی از این سرمایه های عظیم در تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی بهره ببرد .

حسین میسر توجه به تحکیم بنیان خانواده، سبک زندگی و نگاه ویژه به نوجوانان و جوانان در برنامه های صدا و سیما را از اولویت های کاری برنامه سازان برشمرد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان اظهار داشت: همه ما برای خدمت صادقانه به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر پست و مقامی باید تمام تلاش و همت مضاعف خود را با بهره گیری از اقدامات مبتکرانه و هنرمندانه به کار گیریم .

alt

وی در ادامه صدا و سیما را متعلق به تمام اقشار مختلف مردم دانست و بیان داشت صدا و سیما خانه همه مردم و هنرمندان و فرهیختگان به شمار می رود.

در پایان مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان از تمامی همکاران پر تلاش در این مرکز تشکر و قدردانی نمود .