جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سیگنال های دیجیتال به کوهدشت رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

سیگنال های دیجیتال به کوهدشت رسید

سامانه پخش دیجیتال در شهر کوهدشت و 100 روستای تابعه راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان آیین راه اندازی این سامانه در ایستگاه تلویزیونی وحدت واقع در ارتفاعات میشنان کوهدشت با حضور ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه و حمزه پور فرماندار شهرستان کوهدشت و مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد .

 فتاح کمری مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در این آیین با اشاره به میزان جمعیت تحت پوشش این استان در سراسر استان یادآور شد : با احتساب شهر کوهدشت و روستاهای تابعه در حال حاضر بیش از هشتاد درصد جمعیت استان تحت پوشش دیجیتال 19 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی از جمله شبکه استانی مرکز لرستان قرار دارند.

 کمری افزود : برای راه اندازی این سامانه در کوهدشت بیش ازسیصد میلیارد ریال هزینه شده است که به این ترتیب تقریبا تمام شهرهای اصلی استان تحت پوشش قرار گرفته و به فضل الهی  در ماه های آینده شهرستان چگنی ، شهر ویسیان و بسیاری دیگر از بخش های استان نیز به آن اضافه خواهد شد .

 در ادامه این مراسم ملکشاهی نماینده کوهدشت با تقدیر از صدا و سیمای مرکز لرستان تاکید کرد : شبکه های مختلف رسانه ملی و رسانه های استانی منادی انسانیت ، پاکی و مظهر حقیقت طلبی و اطلاع رسانی در ست هستند .

 alt

 وی اقبال عمومی مردم آزاده دنیا به شبکه های رسانه ملی جمهوری اسلامی ایران را نشان از اطلاع رسانی مبتنی بر حق طلبی یاد کرد و افزود : امروز مردم دنیا از طریق این شبکه ها شاهد حقانیت دنیای اسلام هستند .

حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت هم با تاکید بر نقش رسانه ها در ارتقا سطح فرهنگی جامعه از زحمات مدیر کل و کار کنان صدا و سیمای مرکز لرستان قدردانی کرد . حمزه پور فرماندار کوهدشت نیز دیجیتالی شدن پخش برنامه های رادیو و تلویزیونی را گامی مهم برای توسعه شهرستان کوهدشت عنوان کرد .