سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

شاعران میهمان ضیافت افطار رهبرمعظم انقلاب «میزبان شما» می‌شوند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شاعران میهمان ضیافت افطار رهبرمعظم انقلاب «میزبان شما» می‌شوند

شاعران میهمان ضیافت افطار رهبرمعظم انقلاب «میزبان شما» می‌شوند


ویژه برنامه «میزبان شما» با حضور شاعران استان‌های مختلف کشور که در ضیافت افطار رهبر معظم انقلاب حضور داشتند هر شب از شبکه «شما» پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، همه ساله و در نیمه ماه مبارک رمضان، اهالی فرهنگ، شعر و هنر از سراسر کشور گردهم می‌آیند و میهمان رهبر معظم انقلاب در ضیافت افطار ایشان می‌شوند وهر یک در فضایی با نشاط و معنوی به قرائت تازه‌ترین سروده خویش می‌پردازند و ضمن بهره گیری از نکته‌ها و بیانات معظم له  مورد تفقد ایشان قرار می گیرند.
امسال و به همین بهانه، برنامه تلویزیونی «میزبان شما» در 30 گفت‌وگوی 15 دقیقه‌ای میزبان شاعران مدعو از استان‌ها و نقاط مختلف کشور در دیدار با رهبری است و با حضور آن ها به حال و هوای ضیافت افطار اهالی فرهنگ و شعر و ادب با رهبر معظم انقلاب می پردازد.
در این مجال مرتضی امیری اسفندقه و محمود حبیبی کسبی با شاعران مدعو استانی پیرامون ظرائف ادبی آثار ارائه شده در محضر رهبر معظم انقلاب، نکته‌بینی‌ها و نظرات تخصصی معظم له در باب این اشعار گفت و گو می کنند.
این برنامه به سفارش شبکه «شما» در محل گلزار شهدای غواص حوزه هنری انقلاب اسلامی و در جوار مسجد آیت‌الله خامنه ای ضبط شده و تا پایان ماه مبارک رمضان با تمرکز ویژه بر مناجات‌های ادبی روی آنتن می‌رود.
تهیه‌کنندگی «میزبان شما» را میثم تربتی طرقبه بر عهده داشته، برنامه‌ای که هر شب حوالی ساعت 22:45 از شبکه مردم ایران «شما» پخش می‌شود.