جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شبکه اترک همگام با راهپیمای روز قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه اترک همگام با راهپیمای روز قدس

شبکه اترک همگام با راهپیمای روز قدس

 

صداوسیمای مرکز خراسان شمالی با برنامه های ویژه در روزجهانی قدس با راهپیمایان همراه می شود.  

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛صدای اترک در روز جهانی قدس با ویژه برنامه « زخم زیتون » حال و هوای این راهپیمای بزرگ  را برای شنوندگان خود منعکس می کند.

 در این ویژه برنامه به بررسی و تبیین و تاثیر حضوربا شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس درتقویت روحیه مقاومت پرداخته می شود. مصاحبه با اقشار مختلف مردم ، گفتگو با کارشناس ، ارتباط تلفنی با مسئولان استان وامامان جمعه ، موسیقی با کلام ، پخش سخن بزرگان در مورد قدس ، حریم( درباره اهمیت قدس برای جهان اسلام) ، تاریخچه سنگ ها ( تاریخچه ی کوتاه درباره قدس و مبارزات مردمی) ،گزارش های مردمی ، تلفن و پیامک و... از جمله آیتم های این برنامه است .

« زخم زیتون » جمعه10 خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه رمضان ساعت 10 به مدت 2ساعت به صورت زنده از صدای اترک به تهیه کنندگی مینا احمدی و گویندگی زهرا محمدی و جواد اسکندری به روی امواج می رود.

سیمای شبکه اترک نیز با ویژه برنامه « سلام بر قدس» حضور با شکوه مردم در راهپیمای روز جهانی قدس را به تصویر می کشد. پخش تلفن و پیامک های مردمی ، گزارش و مصاحبه با شرکت کنندگان در راهپیمای، موسیقی-تصویر، کلام بزرگان و... از جمله آیتم های برنامه می باشد.

«سلام بر قدس» به تهیه کنندگی علی ظریفیان ، سید ابراهیم مسبوق و علی حسن نیا روز جمعه 10 خرداد از ساعت 9 صبح به مدت 3 ساعت از سیمای اترک به طور زنده پخش می شود.

واحد خبر مرکزنیز با مجموعه خبری «گفتگوی ویژه خبری » وهمچنین پوشش راهپیمای های که در سطح استان برگزار می شود این روز را زنده نگاه می دارد.